Piwo Klasztorne Szafarza
Piwo Klasztorne Szafarza
Piwo Klasztorne Szafarza
% alk. 5.5
Blg 12.7
brak koduaddbarcode
ulubione: 2
cena: 6,20 zł

Naturalne czarne piwo o subtelnej słodyczy i chmielowo-miodowym zapachu, uzyskanym dzięki zastosowaniu szlachetnych odmian słodu, chmielu i kompozycji naturalnych miodów pszczelich.Piwo wyprodukowane wg receptury
nadzorowanej przez Opactwo Benedyktynów w Tyńcu.
Dodał: admin - 2011-02-18 09:50:25

oceny Oceny

Użytkownicy 5,67 / ilość: 18
Goście 7,11 / ilość: 19
średnia6,41 / ilość: 37

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
marcin729
starstarstarstarstar

2018-10-24 14:49:29
Lubię piwa miodowe, w tym niestety czuć sztuczny miód. Smak i zapach niby jakiś ziołowy, ale mi bardziej kojarzy się z apteką. Czuć nieco palono słody, ale jest tez wodniste. I na pewno nie za tę pieniądze.
oceny Oceny użytkownika:
4 ( smak: 4, zapach: 4, wygląd: 5 )
awatar
Gość
awatar
Gość

2015-10-30 10:53:47
Zapach tego piwa jak i jego czarnego brata bez miodu przypomina najlepsze piwa praktycznie niedostępne w Polsce. Rewelacja. Smak subtelny, wielosmakowy - totalnie nie krajowy co dla mnie jest akurat olbrzymią zaletą, odrobinę wchodzą przeszkadzajki gorszego browaru (szczególnie w jasnym Tyńcu który jest przez nie zepsuty). Ten Tyniec jest prawie tak wybitny jak Tynieckie Piwo Przeora - miłośnicy czeskich prawdziwych piw (rozlewanych w czechach nie w poslce), najlżejszych odmian piw belgijskich i płeć piękna i ludzie ceniący subtelność smaku a nie sowieckie proceny będą to piwo oceniać bardzo wysoko. POLECAM 9/10
awatar
Gość
awatar
Gość

2014-08-20 22:45:39
Sącze powoli..aromat dość oryginalny. Słodkie, z całego wachlarza smaków, jeden mi tu nie pasuje...sztuczny aromat miodu? Z drugiej jednak strony na butelce pozostał osad (miód?). Piwo czarne wręcz, piana szybko znika. Ogólnie nie jest źle.
awatar
pajak
starstarstarstarstar

2014-06-28 09:30:52
Taka rozwodniona fortuna miodowa z przyprawami ziołowymi :) Co w żadnym wypadku proszę nie traktować za obrazę. Zapach ładny słodki ciężki do opisania. Smak kawa z mlekiem, rodzynki suszone owoce, miód. Polecam zdecydowanie warto spróbować. Warte powtórzenia.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.