Piwne Podziemie Summer Freakout
Piwne Podziemie Summer Freakout
Piwne Podziemie Summer Freakout
% alk. 5.2
Blg 12.9
brak koduaddbarcode

Piwo w stylu American Wheat - lekkie , orzeźwiające o intensywnym cytrusowym smaku i aromacie, uwarzone przez Browar Piwne Podziemie.
Dodał: Esteban - 2016-03-27 00:05:24

oceny Oceny

Użytkownicy 7,57 / ilość: 7
Goście 0 / ilość: 0
średnia7,57 / ilość: 7

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
kasetinho
starstarstarstarstar

2018-11-01 18:09:54
bardzo przyjemne, lekkie i orzeźwiające
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 9, wygląd: 8 )
awatar
oranjefan
starstarstarstarstar

2017-06-22 21:18:24
Wspaniały aromat amerykańskich chmieli. Wręcz wzorowy jak na styl American Wheat. Lekki, orzeźwiający, mocno owocowy, zarówno sporo cytrusów jak i słodszych owoców tropikalnych. Pomarańcze, cytryny, mango, ananas, melon.
W szkle jeszcze bardziej cytrusowe, i tutaj już bez dwóch zdań czuć dodatek skórki cytryny. Intensywnie cytrynowy aromat, mi osobiście kojarzący się trochę z płynem do naczyń i tym podobnymi sprawami :) Po ogrzaniu się poza cytryną jest wyraźny melon. Odrobinę aromat kojarzący się z niektórymi witbierami.

Piwo o bardzo jasnej, słomkowej barwie. Mętne, w równomierny sposób. Znów nieco przypomina witbiera. Piana niezbyt obfita, dopiero po agresywniejszym nalewaniu udało się uzyskać 3-4 cm warstwę która mimo to dość nieładnie jest zbudowana. Przeważają średniej wielkości i dużej wielkości, mydlane wręcz bąble. Opada szybko, do skąpej warstewki i delikatnie zdobi szkło.

Piwo pół-wytrawne, czuć lekką pszeniczną słodowość. Poza tym - mnóstwo cytrusów. Znów czuć wyraźnie dodatek skórki cytrynowej przez co piwo jest lekko kwaskowate. Nie mniej jednak po chwili pojawia się przyjemna słodycz, kojarząca się z kandyzowaną skórką słodkiej pomarańczy. Goryczka średnia, cytrusowo grejpfrutowa, delikatnie trawiasta. Niezalegająca. Aftertaste grejpfrutowy. Wysycenie średnie w kierunku wysokim. Piwo lekkie, orzeźwiające, bardzo pijalne.

Rewelacja.
oceny Oceny użytkownika:
9 ( smak: 10, zapach: 10, wygląd: 6 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.