Piwne Podziemie Oyster Kiss
Piwne Podziemie Oyster Kiss
Piwne Podziemie Oyster Kiss
% alk. 5.2
Blg 12.5
brak koduaddbarcode
ulubione: 1

Oyster Kiss jest piwem browaru rzemieślniczego Piwne Podziemie z Chełma. Piwo w stylu Oyster Stout, do którego uwarzenia użyto świeżych ostryg z Francji Fine de Claire z regionu Marannes Oleron. Piwo ma piękny nieprzejrzysty ciemny kolor, średnią, ale trwałą pianę, która pozostawia swój ślad na pokrywie szkła. W zapachu uderzają aromaty kawowo-czekoladowe, oraz paloność, muszę powiedzieć że są dość intensywne. W smaku podobnie, doskonale wyczuwalna kawa i czekolada. Ale gdzie jest ta słonawość od ostryg? Można się jej doszukiwać na finiszu, ale jest moim zdaniem dość słaba do wyczucia.
Dodał: Kizior - 2015-04-15 12:34:02

oceny Oceny

Użytkownicy 7,5 / ilość: 4
Goście 8,2 / ilość: 5
średnia7,89 / ilość: 9

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Gość
awatar
Gość

2016-04-22 10:28:39
Witam Wszystkich. Przede wszystkim przepraszam za mało profesjonalne słownictwo odnośnie ocenianego trunku jednak możliwość wypicia kilku kufli jaka spotkała mnie ostatnio w jednym z krakowskich pubów chyba nie skreśla mnie z listy dopuszczonych opiniujących. Fenomenalna kompozycja aromatu, z wyczuwalną nutą słonego smaku (zapewne pochodzącego z ostryg). Ostrożne podejście do pierwszych łyków trunku bardzo szybko zmieniło się w ucztę dla podniebienia. Polecam ;)
awatar
Gogo
starstarstarstarstar

2015-09-20 14:10:46
Nigdy nie miałem do czynienia z ostrygami także nie wiedziałem czego się po tym piwie spodziewać. W smaku bardzo dobre i pijalne mimo stylu, w aromacie jest coś bardzo intensywnego czego nie mogę określić, być może to te ostrygi ? Polecam.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 7 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.