Piwne Podziemie Oddaj Moje 100 Melonów!
Piwne Podziemie Oddaj Moje 100 Melonów!
Piwne Podziemie Oddaj Moje 100 Melonów!
% alk. 4.5
Blg 11.3
brak koduaddbarcode
ulubione: 1

Piwo w stylu American Wheat z dodatkiem arbuza, uwarzone przez Browar Piwne Podziemie.
Dodał: risik - 2016-06-27 21:41:38

oceny Oceny

Użytkownicy 6,89 / ilość: 9
Goście 5 / ilość: 1
średnia6,7 / ilość: 10

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

Na razie brak komentarzy. Twój może być pierwszy.
awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Anthar
starstarstarstarstar

2018-08-05 08:28:28
Wyjątkowo nieudane piwo, płaskie, wodniste, bez jakiejkolwiek treści. Zdaję sobie sprawę, że arbuz to głównie woda, ale chyba nie tą cechą winni twórcy się kierować.
awatar
Thesloma
starstarstarstarstar

2018-07-13 10:10:54
Ogólnie piwo mocno puste , wodniste. Słabo wciągające i moim zdaniem niczym specjalnym nie przyciąga. Ten arbuz wydaje mi się taki nieświeży ale w smaku czuć go normalnie choć nie jest to porywające smakiem piwo.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 5 )
awatar
nietzsche
starstarstarstarstar

2017-07-28 14:20:06
Kolor słomka, mętne, piana żenująca, więc i lacingu brak, wersja jest z beczki (przelane do peta), pewnie z butelki wyglądałoby to już lepiej.
Pachnie raczej melonowo niż arbuzowo (ale użyto arbuzów), może to być jakieś połączenie arbuza z chmielami amerykańskimi, co do nich to czuć tylko cytrynę/skórkę cytryny, daje trochę drożdżami i mąką, zapach mało intensywny.
W smaku dosyć czarujące tzn. piwo bardzo wodniste, nawet za bardzo jak na styl, ale przedziwnie gładkie i aksamitne, jest bardzo gęste, choć w smaku wodniste, może to i dobrze, bo pozwala to się przebić smakowi arbuza/melona, który jest delikatny i subtelny. Bardzo niska goryczka, ledwie wyczuwalna, trochę nie na przydomek ?American?, bardziej przypomina po prostu belgijskiego Wita, chmielowość też delikatna, owszem od zapewne amerykańskiego chmielu (chmieli), czuć tylko cytrynę i skórkę cytryny, tak jak i w zapachu. Dużo w tym piwie chlebowości pszenicznej, czerstwego białego chleba, drożdży i słoności, tak, ono jest delikatnie słone, jest lekko mdłe jak wity, ale ogólnie, jak na piwo wodniste, to jest niesamowicie urzekające i bardzo pijalne.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 6 )
awatar
Bartekn
starstarstarstarstar

2016-06-27 02:22:49
Piłem wersję laną. Trochę chyba za mało wysycone, piana przez to też mizerna i z czasem zanika kompletnie. Samo piwo w barwie mętnego złota. Wyczuwalny, przyjemny aromat arbuzów. W smaku niezwykle lekkie, ultra-pijalne, arbuz jest wyczuwalny, goryczka średnio-niska. Piwo nie jest słodkie, nuty arbuzowe mimo, iż trochę perfumowe, są zdecydowanie przyjemne i naturalne. Orzeźwiające, ciekawe, bardziej na 7+/10, dodatkowy plusik, gdyż idealne na lato, czyli obecną porę roku.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 6 )
awatar
Gość
awatar
Gość
2016-09-19 22:12:06
Innej niż lana nie wypijesz. Ciekawi mnie gładkość tego piwa, bo w smaku jest jednak bardzo wodniste, niemniej bardzo dobre i pijalne, no może ten "American" tylko trochę na wyrost, bo goryczka dosyć niska, jak w zwykłym Weizenie, z chmielowością już odrobinę lepiej, choć też bez szału.
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.