Piwne Podziemie & Maltgarden Underground Garden
Piwne Podziemie & Maltgarden Underground Garden
Piwne Podziemie & Maltgarden Underground Garden
% alk. 7.5
Blg 18.0
5907222444641addbarcode
ulubione: 3

Wspólne kooperacyjne piwo z Maltgarden, rusza do dystrybucji w przyszłym tygodniu.

Słody: pilzneński, słód owsiany, słód pszeniczny, słód krótki, płatki owsiane, płatki pszenne. Chmielenie na whirlpoolu: Citra Incognito, Sabro Incognito, Mosaic. Chmielenie na zimno: Amarillo, Citra, Mosaic. Nelson Sauvin, Vic Secret.
Chmielenie na poziomie 25g/L.

[opis z oficjalnego facebooka browaru Piwne Podziemie]
Dodał: Johnny_Beer_ - 2021-01-02 14:09:35

oceny Oceny

Użytkownicy 7,43 / ilość: 7
Goście 0 / ilość: 0
średnia7,43 / ilość: 7

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
David_Haye
starstarstarstarstar

2021-04-08 19:39:36
W aromacie naprawdę jest owocowo. Owoce tropikalne i cytrusy czuć. Mango, marakuja czy pomarańcz, mandarynka. Jest tutaj taka fajna świeżość. Wygląd słaby. Wręcz rozczarowujący. Piwo klarowne, żółto-złociste, jasne. Nie wygląda jak New England. Piana dość niska, drobnopęcherzykowa. W szkle jest bardzo cytrusowo. Aromat poszedł w takie świeże cytrusy. Czuć też słodycz. Niskie wysycenie. Ciało takie średnie. Gładkie no też jakoś specjalnie to nie, a na pewno nie tak jak New England jest. Owocowość też jest nieoczywista, idzie w cytrusy i białe owoce. Sporo słodyczy. Czuć sporą podbudowę słodową. No piwo smakuje jak zwykła IPA, ale na pewno nie jak New England. Goryczka bardzo słaba, to pasuje. Soczystości nie ma. Pijalność niska. Jako IPA jest dobra, ale za mało tutaj New Englanda w New Englandzie... No tak średnio bym powiedział.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 8, wygląd: 6 )
awatar
Jacelinho
moderatorstarstarstarstarstar

2021-01-30 19:36:06
Barwa jasny bursztyn , opalizujący w złoty. Zmętnione niemal całkowicie. Barwa kompletnie nie taka jaka być powinna. Piana biała , w miarę drobna i niezłej trwałości. Zostawia ładny lacing. W aromacie lekka soczystość , tropiki , delikatny kokos , białe owoce i winogrona. Żywica i trochę nafty też. Bardziej mi to hazy ipe przypomina niż typowego new englanda. W smaku fajnie ukryty alkohol. Ciało średnie , nie jest wodniste ale też nie za pełne , choć ekstrakt 18. Jest dalej żywicznie , lekko tropikalnie , cytrusowo , winogrona , lekka nafra i delikatnie kokos. Bardziej jest to hazy ipka niż new england. Goryczka niska , gaz średni i lekko słodkie. Wyszło takie piwo jak by na o*******l zrobione , tak jak by mieli resztki i wszystko wrzucili żeby zużyć. Vermont z tego taki średni , piwo samo niezłe ale też niczego nie urywa. Szkoda , spodziewałem się o wiele więcej po Piwnym Podziemiu i Maltgardenie. Gdyby był na etykiecie napis Hazy IPA to dałbym 6 w smaku i 7 w aromacie ale miał być inny więc muszę odjąć. Warka do 14.10.2021
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 5, zapach: 6, wygląd: 4 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.