Piwne Podziemie Intergalactic
Piwne Podziemie Intergalactic
Piwne Podziemie Intergalactic
% alk. 5.2
Blg 13.0
5907222444528addbarcode
ulubione: 1

Intergalactic jest naszym pierwszym Pale Ale, który trafił do butelek w szerszej dystrybucji. Pale Ale jest stylem piwa, który powinien być bardzo pijalny i mieć mniej alkoholu niż rasowe IPA. Zgodnie z tym założeniem Intergalactic stoi, przede wszystkim, pod hasłem sesyjności. Użyliśmy tu australijskich jak i amerykańskich chmieli, aby uzyskać intensywny aromat i smak cytrusów, brzoskwiń, marakui oraz grejpfruta. Piwo jest już dostępne w najlepszych sklepach z piwem rzemieślniczym!

InterGalactic – Pale Ale | Alk. 5. 2 % | Blg. 13
Słody: pilzneński, pszeniczny, słód owsiany, Golden Naked Oats, płatki pszenne
Chmielenie na whirlpoolu: Galaxy, Citra.
Chmielenie na zimno: Ella, Citra i Galaxy.

Dodał: JP2137 - 2020-10-23 18:57:25

oceny Oceny

Użytkownicy 7,3 / ilość: 10
Goście 5,5 / ilość: 2
średnia7 / ilość: 12

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Jacelinho
moderatorstarstarstarstarstar

2020-12-27 12:43:40
Barwa żółta , zmętniona , wygląda jak hazy ipa a to pale ale zwykłe. Piana biała , drobna , trwała i zostawia niezły lacing. W aromacie trochę cytrusów i żywicy. Lekko tropiki też występują w tym piwie. Jak na styl bardzo fajnie pachnie , soczysty aromat. W smaku w miarę pełne , niska ale wyczuwalna goryczka nawet. Lekko soczyste , średni gaz , wytrawne. Czuć słodową stronę tego piwa , nie tylko same chmiele. Fajnie zbalansowane piwo. Piwo biorąc pod uwagę jaki to styl jest bardzo dobre. Ciężko więcej wycisnąć z zwykłego Pale Ale. Warka do 09.07.2021. Pite 12 grudnia ;)
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 8 )
awatar
David_Haye
starstarstarstarstar

2020-12-21 18:00:56
No owocowo. Owoce tropikalne, głównie marakuja. Też cytrusy. Jest soczyście. No brawo. Piana niska, drobna. Żółte, hazy, soczyste. Wygląd jak Hazy IPka, a jest to Pale Ale. Wow. W szkle aromat już nie jest tak dobry. Dalej cytrusy. Też jest cebulka. Wodniste. Ciało fatalne. Płatków nic nie czuć. Jest świeże. Jest takie soczyste. Nie jest ani za słodkie, ani za wodniste. Owocowość słaba. Jest soczkowość, ale w połączeniu z wodnistością daje to taki dziwny efekt rozwodnionego soku. Goryczka niska. No takie bezpłciowe to piwo, ale wkońcu to Pale Ale, więc nie mam też pretensji. Ktoś powie rześkie i pijalne, ale ja powiem co z tego, skoro woda też taka jest?
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 7, wygląd: 8 )
awatar
Gość
awatar
Gość

2020-12-16 21:35:46
To piwo to chyba jedno z największych rozczarowań w ostatnim czasie.
Nasycenie niskie rozgazowane.
Piany brak
Zapach jakby dodali łyżeczkę multiwitaminy do harnasia.Goryczka bardzo niska.Chmielu tyle co kot napłakał.
Finish czuć albedo z grejfruta ,ale taki płytki i bardzo slaby lekko wytrawny.Piwo bardzo wodniste. Wyrzucone 8,90zł w błoto 2/10. Termin ważności 9.7.21
awatar
ekoman69
starstarstarstarstar

2020-10-31 16:41:52
Piwko o piaskowej barwie, bardzo mętne. Piana niezbyt wysoka, redukuje się do cienkiego kożuszka. Aromat zbożowo - owocowy, czuć owoce tropikalne, ale również nutę porzeczki. W smaku lekkie, wytrawne, kremowe z lekką goryczką i zbożowym tłem. Niby nic wielkiego, ale ogólnie jest ok. Warka 2021 07 09. Kupione w sklepie z kraftami za 10,60 zł.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 7, wygląd: 7 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.