Piwne Podziemie Hop Trilogy I
Piwne Podziemie Hop Trilogy I
Piwne Podziemie Hop Trilogy I
% alk. 5.8
5907222444184addbarcode
ulubione: 2

Hop Trilogy - czyli seria DDH New England IPA z trzema różnymi chmieleniami. Numer 1 - Mosaic, Ekuanot, Chinook. Potężnie chmielone na zimno. Fermentowane drożdżami London Fog.
(Opis ze strony FB producenta).
Dodał: Wojt-Wydr - 2019-07-30 07:59:35

oceny Oceny

Użytkownicy 8,22 / ilość: 23
Goście 0 / ilość: 0
średnia8,22 / ilość: 23

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
David_Haye
starstarstarstarstar

2020-06-23 21:29:31
No fajny aromat. Rześki. Żywica, cytrusy, diesel. Piana średnia, drobnopęcherzykowa.Jasnożółte, lekko zmętnione. Wygląd taki bardziej retro, niż obecne trendy. Po przelaniu do szkła klimat głównie Mosaic. Olej, takie jasne cytrusy. Wysycenie średnie, ale w sam raz. Dobre ciało. Piwo jest absolutnie wspaniale gładkie. Naprawdę, tak gładkie piwo zdarza się rzadko. Jest owocowość, choć tak mocno średnia. Jest wyraźna słodka nuta. Goryczka niska. Taka ziołowa. Jest lekkie szczypanie od chmielu. Piwo przez swoją gładkość sprawia wrażenie takiego lekkiego i jest bardzo pijalne. Piwo, które będę kojarzył z jednym słowem GŁADKOŚĆ. Naprawdę fajne.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2020-06-11 17:31:22
Piana biała drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca jako taki lacing na ściankach szkła. Barwa jaśniejsza piaskowa, mocno zmętnione, zupełnie nieprzejrzyste i nieklarowne. W zapachu nuty owocowe, tropiki i egzotyka, zbożowy klimat, lekka żywica, efekt soczkowości. W smaku mega gładkie, płatki owsiane robią temat, białe owoce, tropiki, mniej soczkowych akcentów, goryczka lekko zalegająca o profilu ziołowym, niezła kontra kwaskowa, zbożowość pełną parą, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel niestety zwykły czarny, etykieta w zielonej kolorystyce, świetnie wykonana graficznie, naprawdę dobrze to wygląda, w miarę dobrze, choć nie wyczerpująco opisana. Warka 13.05.2021. Gładkie, treściwe, owocowe i mega pijalne, to główne przymioty tego piwa. Kawał porządnego krafta, solidnie nachmielony wyrób to lubię, ode mnie 8 i oczywiście dodaję do ulubionych.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 8 )
awatar
ekoman69
starstarstarstarstar

2019-08-28 19:21:37
Barwa mleczno-żółta, mętne. Piana niezbyt wysoka i niezbyt trwała, pozostaje lacing i cienkie obłoczki. W aromacie owocowa bomba, dużo białych owoców. W smaku również bardzo owocowe - są winogrona, mango, brzoskwinia i lekka, trochę granulatowa goryczka. Warka 24.01.20. Kupione za 9,99 zł w sklepie alkoholowym.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 8 )
awatar
Jacelinho
moderatorstarstarstarstarstar

2019-08-19 12:50:40
Barwa żółta , zmętniona , wzorowo dla stylu. Piana biała , szybko znikła , lacing jako taki , w aromacie soczyście , owoce tropikalne , tak jak ma być. . W smaku bomba owoców ,gaz na średnim poziomie , niska goryczka , w miarę pełne , z*******e mniam. troszeczkę granulatu ale tak jak lubię .Jeden z najlepszych New England na rynku.
oceny Oceny użytkownika:
9 ( smak: 9, zapach: 9, wygląd: 7 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.