Piwne Podziemie Faster Than Light
Piwne Podziemie Faster Than Light
Piwne Podziemie Faster Than Light
% alk. 6.3
Blg 16.0
5907222444566addbarcode
ulubione: 3

W tym nowym New England pomieszaliśmy chmiele amerykańskie (Columbus, Mosaic) z australijskimi (Ella, Galaxy) tak aby uzyskać intensywne doznania smakowe. Faster Than Light ma jak na New England trochę bardziej zaznaczoną goryczkę i dużą ilość cytrusów oraz owoców tropikalnych w smaku i aromacie. Ze szkła powinno znikać szybciej niż prędkość światła. Wkrótce dostępne w najlepszych sklepach z piwem rzemieślniczym.
Faster Than Light – New England IPA | Alk. 6,3% | Blg. 16. Słody: pilzneński, słód owsiany, pszeniczny, słód dekstrynowy, płatki owsiane. Chmielenie na whirlpoolu: Columbus, Ella, Galaxy, Mosaic. Chmielenie na zimno: Ella, Galaxy, Mosaic. Chmielenie jest na poziomie 22 g/l.

[opis z oficjalnego Facebooka browaru Piwne Podziemie]
Dodał: Johnny_Beer_ - 2020-11-13 21:51:44

oceny Oceny

Użytkownicy 8,27 / ilość: 11
Goście 0 / ilość: 0
średnia8,27 / ilość: 11

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
MJK
starstarstarstarstar
2021-04-08 16:54:03
Aż sprawdziłem czy nie ma jakiś dodatków tak jest w kolorze (prawie jak nie piwo) ale w zapachu czuć już wyraźnie, że to mocno chmielony New England (oczywiście owoce ale i trawa cytrynowa) za to w smaku genialne - nic tylko pić - żywice, chmiele, cytrusy - ci co lubią słodycz znajdą ją bez trudu, co co szukają goryczki nie będą zawiedzeni. Wysycenie wysokie a sesyjność mega duża bo i moc niezbyt - jak na ten styl - wielka.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 9, zapach: 8, wygląd: 6 )
awatar
David_Haye
starstarstarstarstar
2021-03-24 19:05:16
Cytrusy, ale nie jakoś bardzo. Jest soczkowo. Piana niska, drobna. Wygląd piękny, soczkowe, żółte, hazy. W szkle czuć lepiej cytrusy. Ewidentne pomarańcze, cytryny, limonki. W takim świeżym wydaniu, ale bez buchania. No takie piwo ja rozumiem. Jest pysznie. Średnie wysycenie. Mega ciało, jak na 16 BLG to naprawdę mega. Piwo jest takie kosmicznie gładkie. No efekt wow. Owocowość średnia, ale cytrusy są. Bardzo soczkowe. Jest sporo słodyczy. Goryczka niska. Prawdziwy New England tak naprawdę. Pijalne bardzo, co etykieta wskazuje. Żeby polskie browary tylko takie IPA robiły. Po paru łykach wyczuwalny hopburn. Warto, naprawdę polecam.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 8 )
awatar
Jacelinho
moderatorstarstarstarstarstar
2020-12-16 13:43:47
Barwa żółta , zmętniona całkowicie. Wygląda jak sok , widać że gęste piwo. Piana biała , drobna , trwała i zostawia ładny lacing. W aromacie tropiki , żywica , owoce tropikalne. Soczysty aromat i intensywny bez dwóch zdań. Niemal wzorowy aromat New Englanda wg mnie. W smaku powtórka z aromatu. Jest soczyście , tropikalnie , żywica , owocowo bez dwóch zdań. Gęste , fajne ciało , niska goryczka wiadomo. Lekko słodkie , średni gaz. Wg mnie świetne choć piło się jeszcze lepsze piwa w tym stylu. Warka do 09.08.2021 brawo Piwne Podziemie.
oceny Oceny użytkownika:
9 ( smak: 9, zapach: 9, wygląd: 9 )
awatar
ekoman69
starstarstarstarstar
2020-11-29 00:56:59
Piwko bardzo mętne, całkowicie nieprzejrzyste o barwie żółtej z lekko mlecznym odcieniem. Zapach niezbyt intensywny - nuty cytrusów i landrynek. W smaku orzeźwiające, gładkie z lekką cytrusową goryczką na tle delikatnej słodyczy z nutami owoców tropikalnych. Warka 2021 08 09. Kupione w sklepie z kraftami za 12,10 zł.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 7, wygląd: 9 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.