Piwne Podziemie Double Ego
Piwne Podziemie Double Ego
Piwne Podziemie Double Ego
% alk. 8.4
Blg 18.5
5907222444078addbarcode
ulubione: 2

Uwarzone przez Piwne Podziemie.
Piwo jasne, górnej fermentacji, niefiltrowane, pasteryzowane.
Skład: woda, słód jęczmienny, płatki owsiane, słód pszeniczny, chmiel (Citra, Mosaic, Simcoe), drożdże.
Polecana temperatura serwowania to 7-10°C.
Dodał: Barcelonismo - 2018-03-16 08:18:07

oceny Oceny

Użytkownicy 8,46 / ilość: 13
Goście 8,29 / ilość: 7
średnia 8,4/10 / ilość: 20

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Jacelinho
moderatorstarstarstarstarstar

2018-11-29 23:29:56
Barwa złota opalizująca , delikatnie pomarańczowa i zmętniona , nie całkiem ale konkretnie. Ciężko jednoznacznie określić barwę jak dla mnie. Piana biała , drobne i średniej wielkości oczka. Trwała i zostawia ładny lacing. W aromacie mega zapach. Bomba multiwitaminowa , marakuja , kiwi itp. Nie czuć alko , żadnych innych wad. Niemal wzorowo , choć mogło by być jeszcze bardziej intensywniej wg mnie. W smaku równie dobre jak w aromacie. Trochę czuć granulat ale to bardzo delikatnie , nie przeszkadza. Jest pełne , owocowe , z niską goryczką. Piwo bardzo zdradliwe , gładkie , zero karmelu. Jak dla mnie genialne piwo , bardzo mi smakowało , z czystym sumieniem mogę dać 10 w smaku. Podobny do Vermonta ten North East. Warka 19.04.19 SZTOS :)
oceny Oceny użytkownika:
9 ( smak: 10, zapach: 9, wygląd: 9 )
awatar
kasetinho
starstarstarstarstar

2018-10-22 09:31:33
niesamowite piwo, co prawda pierwsza warka to był ideał, ale następna też niczego sobie - tylko ciut czuć alkohol momentami, ale i tak zniewalające!
oceny Oceny użytkownika:
10 ( smak: 10, zapach: 10, wygląd: 10 )
awatar
oranjefan
starstarstarstarstar

2018-05-22 23:12:09
Intensywny, słodki, mocno owocowy aromat. Przejrzały melon, pieczony / grilowany ananas, marakuja, grejpfrut. W tle wyraźna żywiczność i iglastość. Wszystko to co najlepsze w amerykańskim chmielu, podniesione do potęgi.

Piwo o ładnej złoto żółtawej, promienistej i słonecznej barwie. Leciutko zamglone, wraz z pływającymi drobniutkimi cząsteczkami chmielu. Piana - niezbyt obfita, dopiero mocniejsze, agresywniejsze nalewanie utworzyło kilku centymetrową warstewkę która opada bardzo powoli. Średnio bąbelkowa, biała pianka przy tym zdobi szkło po każdym łyku.

Bardzo gładkie, pół-słodkie, z wyczuwalną podbudową słodową która nadaje ciała temu piwu co przy Double IPA powinno mieć miejsce. Na szczęście uniknięto karmelu. Piwo nie jest mulące. W smaku owocowo kwiatowe - głównie cytrusy, wsparte delikatnie przez białe owoce pokroju melona czy winogron. Nie wysoka goryczka - ładnie wkomponowana w całość, delikatnie kontruje słodycz piwa i uzupełnia smak. Grejprutowo żywiczna, średnio intensywna. Niskie nasycenie dwutlenkiem węgla.

Kolejne świetne piwo z Piwnego Podziemia. Bardzo dobra, mocno owocowa i paradoksalnie lekka Double IPA.
oceny Oceny użytkownika:
10 ( smak: 10, zapach: 10, wygląd: 10 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010