Piwne Podziemie Decadent Club
Piwne Podziemie Decadent Club
Piwne Podziemie Decadent Club
% alk. 12.5
Blg 30.0
5907222444344addbarcode
ulubione: 1

Imperialny stout z dodatkiem orzechowej praliny uwarzony przez Browar Piwne Podziemie.
Dodał: Johnny_Beer_ - 2020-06-29 17:38:09

oceny Oceny

Użytkownicy 9 / ilość: 8
Goście 0 / ilość: 0
średnia9 / ilość: 8

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Rob_Rock
starstarstarstarstar

2021-01-01 13:26:14
To się nazywa treść. Ekstrakt o wartości 30% powoduje niezwykłe odczuwanie takiej ilości swoistego dobra. Wyśmienite piwo. Do tego obłędnie przepiękna grafika i etykieta. Browar Piwne Podziemie, staje się jednym z ciekawszych na polskiej scenie craftu.
oceny Oceny użytkownika:
9 ( smak: 9, zapach: 9, wygląd: 10 )
awatar
David_Haye
starstarstarstarstar

2020-08-20 20:24:31
Piwo na aromatach. Tym niemniej ostatnio Piwne Podziemie mi bardzo smakuje, zobaczymy jak sobie radzą w ciemnych piwkach. W aromacie gorzka czekolada, kawa. Jest też nuta szlachetnego alkoholu, która przywodzi mi na myśl cukierki kukułki. Orzech też jest, choć na drugim planie według mnie. Pachnie srogo, ale pamiętam skąd ten aromat jest ;) Piana niska, drobnopęcherzykowa, beżowa. Ciemnobrązowe, klarowne. W szkle dużo kakao, szlachetny alkohol i orzechowo. Brakuje mi paloności, przynajmniej w aromacie. Niskie wysycenie, ale jest wyraźne. Piwo ma 30 BLG, więc ciało powinno być potężne. Takie nie jest, ale jest fajne ciało. Bardzo fajna gładkość. Piwo jest mocno słodkie. To taki Pastry Imperial Stout=PIS :P W smaku najbardziej grają czekolada z kawą. To taka czekolada surowa, właśnie jakby od kakao, a kawa to espresso. Orzech słabo tu gra. Naprawdę piłem już lepsze piwa z aromatem z orzecha. Goryczka jakaś jest, ale jest nieistotna w zalewie słodyczy. Piwo jest jakieś takie niedopracowane, bo miałbyć Hazelnut, a nie odgrywa on tu żadnej roli. To piwo to taki likierkowy deserek. Wraz z ogrzewaniem piwo jakby traciło ciało, a smaki jakoś tak nie grają ze sobą.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 8, wygląd: 8 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.