Piwne Podziemie Cloudy With a Chance of Bitterness
Piwne Podziemie Cloudy With a Chance of Bitterness
Piwne Podziemie Cloudy With a Chance of Bitterness
% alk. 6.5
Blg 15.0
5907222444504addbarcode
ulubione: 1

Hazy California IPA od Piwnego Podziemia z solidną dawką chmieli Citra, Mosaic, Simcoe i Trident.
Dodał: Johnny_Beer_ - 2020-10-13 18:16:19

oceny Oceny

Użytkownicy 8,09 / ilość: 11
Goście 8,33 / ilość: 3
średnia8,14 / ilość: 14

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Gość
awatar
Gość

2021-02-08 23:57:52
Kolejne po \"Chmielokracie\" znakomite dzieło Piwnego Podziemia. Jest i naftai cytrusy i goryczka i lekka słodycz. Całość przepięknie pachnie i jeszcze lepiej się pije. Wspaniała IPA. Jedno do czeo bym się doczepił, to etykieta. Nie jest jakaś tragiczna, ale wśód innych piw na półce mógłbym nie zauważyć. Natomiast oceniając zawartość daję 10. To już moja druga 10-tka dla piwowarów z Piwnego Podziemia i coś czuję, że nie ostatnia.
awatar
Jacelinho
moderatorstarstarstarstarstar

2020-12-11 22:46:14
Barwa pomarańczowa , niemal całkowicie zmętniona. Piana biała , drobna , w miarę trwała i zostawia ładny lacing. W aromacie są cytrusy , trochę białych owoców. Trochę nafty. Lekko soczyście. Pachnie solidnie , bez fajerwerków. To jakiś nowy styl , wg mnie zbliżone do American IPA tyle że bardziej soczyste chmielenie niż standardowo. Brak karmelu. W smaku w miarę pełne , wytrawne , lekko soczyste. Goryczka niezła choć wiadomo chciało by się wyższą. Jest owocowo , cytrusy głównie. Białe owoce , lekko żywica. Trochę nafty. Gaz przeciętny , ani niski ani średni. Karmelu zero w zasadzie. Póki co bo to pierwsze piwo w stylu Hazy California IPA jakie pije. Bardziej soczysta wersja zwykłej American IPA i z mniejszą goryczką niż taki West Coast. W sumie jest to takie piwo któremu był dał 7,5 ocenę gdyby się dało. Niech będzie ta 8 z minusem. Jest sesyjne , niewątpliwie udane , bez wad w zasadzie. Pewnie gdybym pił je te 2 miesiące wcześniej bo wtedy wyszło z tego co wiem pewnie było by jeszcze lepsze. Ale nadal jest bardzo dobre. Warka do 06.07.2021
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 7, wygląd: 8 )
awatar
Gość
awatar
Gość

2020-11-27 22:00:02
Niestety, ale dla mnie to piwo jest przechmielone w smaku. Pierwsze łyki bardzo przyjemne: wyraźne nuty naftowe, cytrusowe i tropikalne. Z każdym kolejnym coraz mocniejszy smak granulatu chmielowego i zbyt męczące. PP ma zdecydowanie lepsze IPKI w swojej ofercie.
awatar
Gość
awatar
Gość

2020-11-03 21:54:48
Zdecydowana przewaga smaku nad zapachem.
W aromacie zdecydowanie wyczuwalne chmiele, jednak aromat za bardzo wpada w kwaśne owoce. Goryczka średnia do wysokiej, bardzo przyjemna. Mętność raczej średnia.
Piwo godne polecenia.
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.