Piwne Podziemie Chmielokrata Strata
Piwne Podziemie Chmielokrata Strata
Piwne Podziemie Chmielokrata Strata
% alk. 5.9
Blg 15.0
5904305482040addbarcode
ulubione: 1

Najnowszą odsłonę naszego New England IPA zdominował chmiel Strata. Dostarcza on smak i aromat grejpfruta, truskawki oraz aromat świeżej Cannabis. Chmielokrata - tu rządzi chmiel! Składniki: woda, słód jęczmienny, słód owsiany, płatki owsiane, słód pszeniczny, płatki pszenne, chmiel; Strata, drożdże.
Dodał: Johnny_Beer_ - 2021-07-16 09:05:06

oceny Oceny

Użytkownicy 7,57 / ilość: 7
Goście 0 / ilość: 0
średnia7,57 / ilość: 7

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
David_Haye
starstarstarstarstar

2021-09-21 18:55:58
Piękny aromat cytrusów. Jest buchanie z puszki. Do tego ta nuta truskawki. Piana niska, drobnopęcherzykowa. Piwo jasnożółte, nawet soczyste, hazy. Po przelaniu do szkła więcej grejpfruta. Też słodka nuta. Wysycenie niskie. Super ciało. Piwo bardzo gładkie. Takie mięciutkie. Odczucie w ustach rewelacja. Jeśli chodzi o smak to już nie jest tak dobrze. Słaba owocowość. Cytrusy, ale tak mizernie wyczuwalne. Na szczęście nie jest słodowe. Nie jest za słodkie, a już jak na New Englanda to mało słodyczy. Moje skojarzenie to piwa z Funky Fluid. Też niby wszystko dobrze, ale czegoś brakuje. Tu jest podobnie. Czuć świeżość. Piwo jest soczyste. Trochę mało soczkowe jak na New England. Goryczka niska, choć jest zaznaczona. Trochę albedo. Jest niedosyt.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 8, wygląd: 7 )
awatar
max
starstarstarstarstar

2021-08-05 21:12:27
Mój pierwszy Chmielokrata. Jest OK
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 8 )
awatar
oranjefan
starstarstarstarstar

2021-07-20 22:32:21
Jeśli mam się sugerować opisem na etykiecie to OK - grejpfrut jako taki i truskawkę rzeczywiście da się wyczuć, jednak aromat i ten smak grejpfrutowo truskawkowy sprawia wrażenie takich mocno przejrzałych ów owoców. Co więcej - jak dla mnie w smaku to piwo jest mocno siankowe. Skoszona, wysuszona trawa, zielsko.
Jasne, totalnie zmętnione niczym niejeden witbier. Barwa podobna - żółtawa, nieklarowna, piana niezbyt obfita ale kremowa i gęsta, powoli opadająca.
W smaku jak wspomniałem - mega siano, słoma, suszona trawa, zielsko. Truskawka i grejpfrut może i też - ale niespecejalnie świeże, rześkie. Goryczka niska, piwo dość pełne, gładkie i bardzo smukłe.
Dla mnie ten chmiel odpada. Nie czuję tych klimatów.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 7, wygląd: 10 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.