PIWNE PODZIEMIE CALIFORNIA BANGER #5
PIWNE PODZIEMIE CALIFORNIA BANGER #5
PIWNE PODZIEMIE CALIFORNIA BANGER #5
% alk. 6.8
Blg 15.0
brak koduaddbarcode

California Banger #5 DDH California IPA jest już piątym piwem z serii wytrawnych kalifornijskich nowofalowych IPA. Wysoka intensywność smaku i aromatu jest tu świetnie połączona z wysoką pijalnością. Piąte piwo z serii tym razem pochmieliliśmy podwójną dawką chmielu na zimno. Wszyscy hopheadzi i hopheadki powinni być zadowoleni!
Dodał: Luki1968 - 2021-10-21 13:50:00

oceny Oceny

Użytkownicy 7,67 / ilość: 3
Goście 0 / ilość: 0
średnia7,67 / ilość: 3

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
David_Haye
starstarstarstarstar

2021-11-04 17:43:28
Pięknie pachnie grejpfrutem. Czuć zarówno miąższ jak i zest. Aromat może na jedno kopyto, ale za to jakie. Piana dość obfita, drobnopęcherzykowa. Barwa jasnożółta, soczysta, lekko zmętniona. W szkle jeszcze bardziej jest grejpfrutowo. Fajna takie świeże te cytrusy. Bardzo przyjemne. Średnie wysycenie. Bardzo fajne ciało. Jest gładkie. Przyjemna owocowość. Takie soczyste grejpfruty. Piwo nie jest jakieś super wytrawne i mi to pasuje. Jest taka delikatna słodowość. Bardzo soczyste. Bardzo. No wspaniała jest ta owocowość. Z każdym kolejnym łykiem coraz bardziej mi smakuje. Bomba grejpfrutowa. Nie mogę tego inaczej opisać. Goryczka fajna, krótka, taka zestowa. Mega pijalne. Gdzieś w tle pojawiają się lekkie nuty ziołowe. Całe spektrum smaku grejpfruta, które jest zawarte w tym piwie robi super wrażenie. Świetne naprawdę.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 6 )
awatar
ekoman69
starstarstarstarstar

2021-10-24 20:28:52
Piwko bardzo mętne, jasno złociste z mlecznym odcieniem. Piana, ładna, wysoka, utrzymuje się przez chwilę, nie znika do końca. W zapachu czuć cytrusy, choć niezbyt intensywnie. Za to w smaku pełne, aromatyczne, przyjemnie goryczkowe, wytrawne. Goryczka grejpfrutowa. Świetnie się to pije. Warka 2022 09 14. Kupione w sklepie z kraftami za 12,60 zł.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 9, zapach: 7, wygląd: 8 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.