Piwiarnia Częstochowa & Browar Wąsosz Urodzinowe
Piwiarnia Częstochowa & Browar Wąsosz Urodzinowe
Piwiarnia Częstochowa & Browar Wąsosz Urodzinowe
% alk. 4.2
Blg 11.0
brak koduaddbarcode

Piwo uwarzone przez Browar Wąsosz w kooperacji z Częstochowską Piwiarnią z okazji trzecich urodzin tego lokalu. Oficjalne otwarcie Piwiarni przypadło na dzień 15 marca 2013 roku. Jest to jedyny lokal z tak dużym wyborem piw rzemieślniczych i regionalnych w Częstochowie. Piwiarnia został założona przez sześć osób, członków piwnego bractwa. Piwiarnia jest od samego początku siedzibą lokalnego kręgu Bractwa Piwnego. Częstochowska Piwiarnia mieści się w bramie, przy Alei Najświętszej Maryi Panny 31 w Częstochowie. W Piwiarni znajduje się aktualnie sześć kranów oraz duży wybór piw rzemieślniczych z polskich browarów. Piwiarnia otwarta jest w tygodniu od 16:30 do 22, w weekendy do północy lub do ostatniego klienta. Piwo urodzinowe to delikatne piwo dolnej fermentacji nachmielone Marynką i Zythosem. Premiera piwa przypadła na dzień 12 marca 2016 roku. W tym dniu w Piwiarni odbyła się impreza z okazji trzecich urodzin lokalu.
Dodał: stacher93 - 2016-04-18 20:13:46

oceny Oceny

Użytkownicy 5 / ilość: 1
Goście 6 / ilość: 1
średnia5,5 / ilość: 2

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Stacher93
moderatorstarstarstarstarstar

2016-04-20 17:19:58
Delikatne piwo, które piłem już jakiś czas temu. Wciąż dostępne jest na kranie w częstochowskiej Piwiarni. Piwo lekkie, sesyjne i szczerze mówiąc niczym się niewyróżniające. Chodziło zapewne o chęć posiadania swojego piwa, uwarzonego wraz z założycielami lokalu. Wydaje mi się, że trochę jeszcze to piwo będzie gościć na kranie. Dużym plusem jest cena, za 0,5l zapłacimy 6 zł, natomiast za 0,33l 3 zł.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 5 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.