Pivovaria Koźlak
Pivovaria Koźlak
Pivovaria Koźlak
% alk. 7.5
Blg 16.3
5902596574048addbarcode
ulubione: 1

Piwo sezonowe dolnej fermentacji, o dojrzałym smaku i aromacie. Długo leżakowane, warzone z czterech rodzajów słodu. Piwo delikatnie mętne, z beżową, gęstą i trwałą pianą. Nasycenie średnie. Zapach przyjemnie palony, z nutą słodową w tle. W smaku palone akcenty bardzo wyraźne z lekkimi owocowymi nutami. Długotrwała, intensywna goryczka.
Dodał: krzysiek.w17 - 2012-11-19 12:31:00

oceny Oceny

Użytkownicy 7,67 / ilość: 6
Goście 8,2 / ilość: 5
średnia7,91 / ilość: 11

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Slainte
starstarstarstarstar

2015-09-30 12:58:47
Pivovaria Koźlak (niepasteryzowane, niefiltrowane, 16,3 Blg) ma bardzo przyjemny, ciepły, melasowy aromat. Nie ma tu ani śladu alkoholu. Jakieś akcenty rodzynkowe, suszone śliwki, palony słód, lekki karmel. Podkreślić trzeba, że aromat jest bardzo łagodny i trzeba się dobrze skupić, żeby cokolwiek w nim znaleźć. Delikatny, ale bardzo przyjemny. Po paru chwilach, wraz ze wzrostem temperatury, pojawiają się również akcenty kwiatowe ? taka usiana polnymi kwiatami, nieco przysuszona tegorocznymi upałami łąka. Smak jest aksamitny, delikatnie słodki, karmel w kierunku raczej tego z batonów twix, lekko mleczny. Po chwili pojawia się goryczka ? taka rodem z gorzkiej, czarnej kawy. Bardzo przyjemna rzecz. Bodaj najlepszy koźlak, jaki piłem.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 8 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.