PINTA Your Beer: Your Hazy IPA Mosaic, Nelson Sauvin, Sabro
PINTA Your Beer: Your Hazy IPA Mosaic, Nelson Sauvin, Sabro
PINTA Your Beer: Your Hazy IPA Mosaic, Nelson Sauvin, Sabro
% alk. 6.0
Blg 15.0
5904165105523addbarcode
ulubione: 1

Mgliste i owocowo-cytrusowe Hazy IPA, którego podstawę stanowią chmiele Mosaic, Nelson Sauvin i Sabro. Efektem jest gładka goryczka oraz aromaty owoców tropikalnych I wyczuwalne wątki winogronowe. (opis producenta)
Dodał: Kindi - 2023-12-06 19:20:37

oceny Oceny

Użytkownicy 7,44 / ilość: 25
Goście 7 / ilość: 1
średnia7,42 / ilość: 26

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Lukaszndm
starstarstarstarstar
2024-01-12 18:29:42
Kolor sok cytrynowy nieprzejrzyste, piana drobnooczkowa aromat cytrusy i białe owoce, w smaku nafta, białe owoce i cytrusowo żywiczna goryczka.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 7, wygląd: 9 )
awatar
N3ur0funk
starstarstarstarstar
2024-01-09 17:43:59
Barwa żółta, mocno mętne, piana średnia i trwała, lacing jest.
W zapachu tropikalne owoce, cytrusy i białe owoce.
W smaku tropikalne owoce, białe owoce i cytrusy, głównie grejpfrut, żywica, nafta, trochę słodkie, albedowa goryczka, solidnie chmielone.
Piwo jest mega przyjemne w odbiorze i nie jest za słodkie. Dobrze chmielone i całość sprawia, że jest to moje ulubione zestawienie.
oceny Oceny użytkownika:
9 ( smak: 9, zapach: 8, wygląd: 8 )
awatar
Gość
awatar
Gość
2024-01-05 19:20:50
To piwo niby dostało złoty medal na ostatnim KPR, kupiłem je w Lidlu na ostatniej akcji 4+4 gdzie cena na półce była 9.99. Piwo ma mętny hazy kolor zapach amerykańskich chmieli mocny, na początku jakieś dziwne owoce. Smak mało słodowy, mocno nachmielony. Niemniej jednak nie jest do końca to co lubię. Ogólne 7/10 i nie widzę dlaczego zdobyło medal Tak czy inaczej porządne piwo i tyle
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar
2023-12-28 18:19:37
Piana biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca jako taki lacing na ściankach szkła. Barwa jaśniejsza piaskowa, bardzo mocno zmętnione, zupełnie nieklarowne i nieprzejrzyste. W zapachu nuty białych owoców, gronowe oraz kokosowe akcenty, nafta, żywica, zboże, cytrusy. W smaku nadal białe owoce, winogrona, pojawia się zielona cebulka, goryczka zalegająca o profilu ziołowym, słabsza kontra kwaskowa, puszysta faktura, tropiki, cytrusy, nafta, zadowalająca ilość chmielowego ciała, wysycenie na średnim poziomie. Kapsel od browaru Pinta, etykieta barwna, minimalistycznie wykonana graficznie, dobrze choć nie wyczerpująco opisana. Warka 03.08 2024. Niby wszystko jest na miejscu, ale tak trochę w jednym wymiarze ginąc w tłumie Hazy Ipek dostępnych na rynku...dobrze nachmielona, gronowa, orzeźwiająca, ale przy tym nudnawa. 7 mogę dać, z pewnością nic więcej.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.