Pinta & Uiltje Hazy Disco - Haarlem
Pinta & Uiltje Hazy Disco - Haarlem
Pinta & Uiltje Hazy Disco - Haarlem
% alk. 6.0
Blg 15.0
5904730438841addbarcode
ulubione: 2

Uwarzone przez Browar Pinta.
PINTA Hazy Disco Haarlem- DDH IPA - Kooperacja z holenderskim browarem Het Uiltje. IPA podwójnie chmielona na zimno odmianami Ctra®, Mosaic® oraz Galaxy™. Intensywne aromaty owoców cytrusowych, tropikalnych i kwiatowych.
Piwo pasteryzowane, niefiltrowane.
Składniki: woda, słód jęczmienny pilzneński, chmiele: Citra® (USA), Mosaic® (USA), Galaxy™ (AUS), drożdże Fermentis SafAle™ US-05.
Polecana temperatura serwowania to 8-9°C.
[opis za oficjalną stroną internetową producenta]
Dodał: Barcelonismo - 2019-10-30 11:58:19

oceny Oceny

Użytkownicy 9,14 / ilość: 7
Goście 0 / ilość: 0
średnia 9,14/10 / ilość: 7

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
David_Haye
starstarstarstarstar

2019-11-11 21:10:52
Fajnie owocowo w aromacie. Cytrusy mieszają się z białymi owocami. Aromat bardzo rześki. Piana średnio obfita,
drobnopęcherzykowa. Piwo jest jasnozłote, klarowne. Po przelaniu do szkła mamy poza owocowością nuty nafty. Aromat bardzo przyjemny. Solidnie wysycone. Jest owocowość, która idzie w takie klimaty cytrusowe. Jest delikatna słodycz, ale mimo to piwo jest takie w klimacie West Coastowym. Piwo ma fajne ciało. Jest gładkie. Na aftertaste fajna kwaśność, taka kojarząca się z grejpfrutem. Goryczka może średnia, ale zdecydowanie zaznaczona. Piwo jest pijalne. Nie jest to jakaś bomba owocowa, ale jest konkretnie nachmielone. Przyjemne.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 8, wygląd: 7 )
awatar
oranjefan
starstarstarstarstar

2019-11-03 21:12:21
W aromacie intensywnie owocowe. Czuć cytrusy, soczystość, białe owoce, melon, grejpfrut, mango. Pachnie jak rasowy, intensywny West Coast i tak też wygląda - idealnie klarowne, złote, z gęstą białą pianą.
W smaku w zasadzie też można by mówić o West Coascie. Piwo może nie jest jakoś bardzo wytrawne, ale na pewno nie można mówić tutaj o gładkim, gęstym soczystym soczku do czego przyzyczaiły nas dzisiejsz DDH IPA. Pół-słodkie, mocno chmielowe - cytrusy, grejpfruty, akcenty żywiczno świerkowe oraz średnio intensywna, krótka i szlachetna goryczka.

Złocisty trunek, o intensywnie chmielowym aromacie i smaku. Cytrusy, grejpfrut, melon, mango. Całość w swym profilu smakowym zaś jest "czysta", niezbyt słodowa, a na pewno nie słodka, soczkowa i gładka. Znów dominują cyturysy, ale pojawiają się też akcenty żywiczno świerkowe. Przyjemna, grejpfutowa, średnio intensywna i krótka goryczka. Jak dla mnie piwo spokojnie może stawać we szranki z dobrymi West Coastami.
oceny Oceny użytkownika:
9 ( smak: 9, zapach: 9, wygląd: 9 )
awatar
ekoman69
starstarstarstarstar

2019-11-01 13:33:25
Złociste, prawie klarowne. Piana gęsta, dość wysoka i trwała. W zapachu przyjemne, intensywnie owocowe z przewagą białych winogron, mango, marakui. W smaku esencjonalne, soczyste, bardzo owocowe z doskonałym balansem między lekką owocową słodyczą i znakomitą, szlachetną grejpfrutową goryczką. Bardzo udane piwo. Warka 2020.07.14. Kupione w sklepie z kraftami za 11,90 zł (puszka).
oceny Oceny użytkownika:
9 ( smak: 9, zapach: 9, wygląd: 9 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010