Pinta The Bruce Story
Pinta The Bruce Story
Pinta The Bruce Story
% alk. 7.7
Blg 16.5
5908252864508addbarcode
ulubione: 3

PINTA The Bruce® Story - w 2021 r. lejtmotywem serii PINTA Miesiąca jest chmiel. Zaczynamy od blendu z Nowej Zelandii, nazwanego na cześć Bruce’a Eggersa z farmy Freestyle Hops. Mieszanka odmian Nelson Sauvin™, Motueka™, Pacifica™ i Southern Cross™ to nuty agrestu, skórki cytrusów, dojrzałych owoców tropikalnych i kwiatu pomarańczy. W naszym New Zealand DDH IPA podane na wytrawnie. . Hop Rate: 21 g / l. (opis producenta)
Dodał: Kindi - 2021-01-10 20:01:22

oceny Oceny

Użytkownicy 7,36 / ilość: 25
Goście 7 / ilość: 1
średnia7,35 / ilość: 26

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
max
starstarstarstarstar

2021-07-01 16:28:02
Ja rozumiem, że Pinty miesiąca to piwa eksperymentalne, ale bez przesady.
Chyba najsłabsze z serii. pusty smak, w zasadzie przebijały się tylko cytrusy, ale takie gorzko-kwaśne. Sama cytryna. Tak jakbym pił kwasek cytrynowy...
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 6 )
awatar
max
starstarstarstarstar
2021-07-01 16:30:39
Sorry. oceniłem w złym miejscu to miała byćpinta czerwca...
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 6 )
awatar
David_Haye
starstarstarstarstar

2021-05-11 18:26:31
Ciekawy aromat. Faktycznie agrest i winogrona, do tego wyraźne cytrusy. Piana niska, drobna. Barwa żółta, dość soczyste, klarowne. W szkle trochę inny aromat. Cytrusy i lekkie nuty kwiatowe. Wysycenie wysokie. Ciało takie sobie. Piwo mocno odfermentowane, to nie ma się co dziwić. Ta owocowość z aromatu tutaj gdzieś uciekła. Bardzo słodowe jes to piwo. Czuć jak już skórki cytrusów. Piwo z tych wytrawnych, czego można było się spodziewać po parametrach. Goryczka jakaś taka bez wyrazu. Taka albedo, jest lekko zalegająca. No chyba na lepsze piwo czekałem. Mało ciekawe. Niewiele się tu dzieje. Trochę za mało się dzieje.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 5, zapach: 7, wygląd: 6 )
awatar
ekoman69
starstarstarstarstar

2021-02-06 23:46:04
Piwko o jasno złocistej barwie, zmętnione. Piana biała, ładna, choć dość szybko opadająca, coś tam na powierzchni zostaje. W zapachu ciekawe - sporo owoców: winogrona, cytrusy, agrest. W smaku czuć również sporo owoców, przez które przebijają się, niestety, nuty spirytusowe. Goryczka lekko grejpfrutowa, wyczuwalna też lekka owocowa słodycz, ale w miarę picia coraz wyraźniej wychodzą mankamenty - mało ciała, brak harmonii, spirytusowy posmak. Warka 28.09.2021. Kupione za 13,90 zł w sklepie z kraftami (puszka).
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 6, zapach: 8, wygląd: 8 )
awatar
oranjefan
starstarstarstarstar

2021-01-27 22:41:04
Aromat bardzo przyjemny, inny niż dotychczas w piwach w tym stylu, ale niezbyt mocno intensywny. Czuć agrest, winogrona, gumę balonową, skórkę cytrusów.

Piwo złote, leciutko zamglone, z obfita biała pianą ale zbudowaną z dużych i średniej wielkości bąbelków. Opada szybko. Nieszczególnie zdobi szkło.

Piwo wytrawne, nawet pustawe, lekko alkoholowe. W smaku lekka siarka, jakby owocowe estry i ogólna nuda i bieda. Goryczka wyraźna.

Najsłabsze piwo w puszcze od Pinty z jakim mam doczynienia. Aromat choć ciekawy i inny niż dotychczas, to dość nikły, a smak pustawy, lekko alkoholowy, z nutą siarki. To piwo smakuje jakby było w ofercie browaru od paru ładnych lat. Totalna nuda i przeciętność za wyjątkiem aromatu.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 5, zapach: 8, wygląd: 6 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.