Pinta Mini Maxi IPA
Pinta Mini Maxi IPA
Pinta Mini Maxi IPA
% alk. 0.5
5904730438001addbarcode
ulubione: 4

Rozpoczynamy nowy rozdział w historii PINTY od nowej serii piw . . . bezalkoholowych :-) Uwarzonych i rozlanych w nówka sztuka browarze PINTY w Wieprzu :-)

Pierwsze w serii: Mini Maxi IPA - non-alcohlic Session IPA. Bardzo solidnie nachmielone odmianami Citra® i Mosaic®. Fermentowane nowym szczepem Fermentis LA-01. Pachnie, smakuje, orzeźwia :-)

W kolejce czeka Mini Maxi Mango - non-alcoholic Fruit Ale. W przyszłości bezalkoholowy Mini Maxi Wezizen, Saison, Stout a może i Kwas Gamma? :-)

Uwaga: nie mylić z niskoalkoholowymi - piwa z serii Mini Maxi zawierają poniżej 0,5% alk. obj.

Poszukajcie Mini Maxi w dobrych sklepach i dajcie znać, jak Wam smakuje - opis producenta z FB
Dodał: nietzsche - 2019-07-01 17:12:37

oceny Oceny

Użytkownicy 8,14 / ilość: 29
Goście 4 / ilość: 1
średnia 8/10 / ilość: 30

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
zbieraczek
starstarstarstarstar

2020-01-17 16:26:29
Piana niska, biała, średniopęcherzykowa.
Barwa słomkowa, przejrzysta.
Zapach - chmiel, lekko kwiatowy, trochę miodu, żywicy.
Smak: wysycenie średnie, goryczka lekka, ziołowa, delikatnie zalegająca, całkiem przyjemne, orzeźwiające, owocowe nuty, ziołowość goryczki, nieźle nachmielone, nie jest wodniste. Naprawdę dobre bezalko, osobiście stawiam na drugim miejscu za Miłosławem
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 7, wygląd: 8 )
awatar
szab12
starstarstarstarstar

2020-01-01 09:11:17
Kolor bursztyn, jasny. W zapachu cytrusy, w smaku goryczka i sporo ciała. Bardzo przyjemne, cena 5,99 zł w Lidlu.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 8 )
awatar
Jacelinho
moderatorstarstarstarstarstar

2019-12-27 12:35:58
Barwa słomkowa , niemal całkowicie klarowna. Piana biała , niska , drobna , w miarę trwała i zostawia solidny lacing. W aromacie na początku brzeczka i mało chmielu , po paru minutach lepiej. W smaku trochę lepiej , choć goryczka nawet niezła , mało gazu , dalej czuć brzeczkę ale nie aż tak jak w aromacie. Nie jest wodniste , w sumie jak ktoś nie może to to nie jest zły wybór. Tyle że Kormoran i Miłosław są jednak lepsze. Szkoda że mało dostępne w marketach a w Lidlu chyba za 5 zł wjechało z tego co pamiętam. Gdyby było łatwiej dostępne i w cenie Miłosława to byłby hit. Ciężko nie doceniać piw w takiej kategorii. Ale świeżo po otwarciu była sama brzeczka.W sumie jestem zadowolony , 8 z minusem jak dla mnie Warka do 28.08.2020
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 7, wygląd: 8 )
awatar
KondzioSlayer
starstarstarstarstar

2019-12-20 22:53:39
Nigdy nie sądziłem, że wydam kiedyś taki werdykt, ale w tej dziedzinie Żywiec > Pinta. Jakiś czas temu piłem Żywca Sesyjne IPA 0,0% i było świetne, nie tylko jak na koncerniaka, w ogóle nie czułem, że piję \"zerówkę\", w smaku było pełne, nie było tak puste i wodniste jak większość \"zerówek\". Niestety o tej Pincie nie mogę tego powiedzieć. O ile barwa, piana i aromat są świetne, to jednak wrażenie, które pozostawia aromat odchodzi w niepamięć kiedy weźmie się łyka. Smakuje, owszem, fajnie, rześko, owocowo, ale tego smaku trzeba szukać gdzieś tam w głębi. Wodniste, puste, bez smaku. Nigdy nie sądziłem, że napiszę źle na Pintę, ale to piwo zmieniło mój pogląd. Najgorsza Pinta jaką piłem.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 6, zapach: 10, wygląd: 9 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010