Pinta Miesiąca Lipiec 2022 Nelson Sauvin Estate
Pinta Miesiąca Lipiec 2022 Nelson Sauvin Estate
Pinta Miesiąca Lipiec 2022 Nelson Sauvin Estate
% alk. 6.5
Blg 16.5
brak koduaddbarcode
ulubione: 1

W 2022 roku wracamy do korzeni – odkrywając klasykę na nowo. Chmiel Nelson Sauvin, ze wsparciem odmian The Bruce, The Betty i Motueka przenosi nas w klimat nowozelandzkich winnic. Na owsianej bazie naszego NZ IPA wybija się nuta białych winogron, z agrestem i zestem limonki w tle.
Dodał: Kindi - 2022-07-20 10:20:45

oceny Oceny

Użytkownicy 5,33 / ilość: 3
Goście 0 / ilość: 0
średnia5,33 / ilość: 3

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
nietzsche
starstarstarstarstar

2022-07-16 02:33:32
Wygląd: słomkowe, zmętnione, piana niewielka, grubo pęcherzykowa
Zapach: zaraz po otwarciu cebula, ale nie taka fajna świeża, tylko syrop cebulowy z nutami kwasu izowalerianowego, po ostaniu trochę taki moszcz winogronowy, dalej z cebulą i nutą zielistą, pietruszkową, jeżeli agrest to bardziej liść agrestu niż owoc, ale retronosowo to jest syrop cebulowy z nutą skarpety ;)
Smak: Piwo pełne, gładkie, makabrycznie nisko wysycone, na poziomie wady, nie wiem czy była taka cała partia, czy mi się trafiła taka puszka. Piwo sprawia wrażenie utlenionego, celulozowego, a przecież to jest Pinta miesiąca z lipca. Przez niskie wysycenie, lekką miodowość, to nie jest jakieś rześkie piwo, nachmielenie też nie sprawia wrażenia świeżego, choć czuć gryzienie chmielin, więc poszło go sporo. Moszcz winogronowy z syropem cebulowym i nutami naci pietruszki. Nie ma tu grama goryczki, wydaje się po prostu słodkie, miodowe. Lane było chwalone przez moich znajomych, ale to to raczej porażka, nie wiem, co tu się stało, ewidentnie jest to piwo utlenione z symbolicznym wysyceniem, czy dostałem piwo ze złej dyszy, czy było mikrouszkodzenie, nie zmienia faktu, że otrzymałem mega słaby produkt.
oceny Oceny użytkownika:
4 ( smak: 3, zapach: 4, wygląd: 6 )
awatar
nietzsche
starstarstarstarstar
2022-07-16 03:25:38
po porównaniu z Kia Ora Gwarka, gdzie Nelson był jednym z 3 chmieli a było go czuć idealnie, muszę stwierdzić, że to piwo, partia, było zjebane
oceny Oceny użytkownika:
4 ( smak: 3, zapach: 4, wygląd: 6 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.