Pinta Hoppy Crew: Who Wants Some?
Pinta Hoppy Crew: Who Wants Some?
Pinta Hoppy Crew: Who Wants Some?
% alk. 8.6
Blg 20.0
5904165100214addbarcode
ulubione: 1

PINTA Hoppy Crew: How To Sell? El Dorado® / Citra® Spectrum™/ Mosaic® Spectrum™ - warzy nowe Non-stop Dry Hopped DIPA i trafia na puszki. Spora ilość płatków owsianych w zasypie gwarantuje pożądaną gładkość piwa. Kompozycja chmieli El Dorado®, Citra Spectrum™, Mosaic Spectrum™ to pełne spektrum cytrusowych doznań, w którym wyróżnia się intensywna nuta pomarańczy wniesiona przez pierwszą z odmian. Hop Rate: 29 g/litr. Na zdjęciu: Jarek, a za nim Bartek, dbają o wykorzystanie każdego centymetra magazynu / Fot. Mateusz Włoch, Wieprz 2021. Receptura: Paweł Masłowski & Bartek Ociesa. Składniki: woda, słody: jęczmienny pilzneński, owsiany, pszeniczny; płatki: owsiane, ryżowe; chmiele: do kotła: ekstrakt Flex®; na whirlpool: Mosaic® Incognito, Citra® Incognito; na zimno do tanku: El Dorado®, Citra® Spectrum™, Mosaic® Spectrum™; drożdże London Ale III / Contains the allergens: malted barley, malted wheat, malted oat, flaked oat.

Kolejna nudna NEIPA, Kopyra przekonał nas że takie piwa są fajne, mi tu brakuje goryczki, jest gładkie ale słodowe. Ślepa ścieżka rewolucji piwnej.
Dodał: nietzsche - 2021-08-02 13:38:17

oceny Oceny

Użytkownicy 7,33 / ilość: 12
Goście 0 / ilość: 0
średnia7,33 / ilość: 12

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
David_Haye
starstarstarstarstar

2021-08-30 18:06:19
Cytrusy czuć. Takie soczyste cytrusy. Delikatna ziołowość, bądź nuty kwiatowe. Piana średnia, drobna. Barwa żółta, jest przyciężkie, hazy. W szkle cytrusy. Niestety te cytrusy tutaj takie przejrzałe. Wysycenie średnie, w stronę wysokiego. Ciało spore. No 20 BLG jest wkońcu. Gładkość jest. W smaku cytrusy. Szkoda, że takie przjrzałe a nie soczyste. Do tych cytrusów taka ciekawa ziołowa nuta. Ta ziołowa nuta jednak jest taka świeża, kojarzy mi się z miętą. Dość ciekawe. Piwo jest słodkie. Piwu brakuje świeżości. Jest przyciężkie. Niby smaczne, ale jednak brakuje...Często pije takie piwa. Goryczka no jest. Taka ziołowa. Piłem ostatnio parę podobnych piw, czyli tak słodko, ale owocowo, owocowo, ale przejrzało. Piwo jest dobre, ale to tyle.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 7, wygląd: 6 )
awatar
zbieraczek
starstarstarstarstar

2021-08-25 14:23:05
Piana średniej wysokości, średniopęcherzykowa.
Barwa zmętniona, żółta w stronę złocistej.
Zapach - cytrusy, słodki pomarańcz, jakieś zielsko, tropiki, natomiast słaba intensywność.
Smak: wysycenie średnie-, połączenie aptecznej ziołowości z cytrusami, słodką pomarańczą, wyczuwalna zbożowość, goryczka niska+, w tle pojawia się alko, spora wytrawność. Razem z \"Where to cut it?\" stanowią dość ciekawe piwa z tej serii, niestety to bardziej na minus niż na plus w porównaniu do wspomnianego poprzednika(ale nie mówię że jest złe ;) )
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 5, wygląd: 8 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2021-08-14 20:00:02
Piana biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca jako taki lacing na ściankach szkła. Barwa jaśniejsza piaskowa, zmętnione, nieklarowne i nieprzejrzyste. W zapachu nuty cytrusowe, dużo ziołowych oraz zbożowych klimatów, jest wręcz trawiaście, łodygowo, grapefruit, pomarańcza. W smaku agresywnie cytrusowe na wstępie, mocna albedowa goryczka, grapefruit, bardzo wytrawny profil, owocowej słodyczy tutaj nie zaznamy, kwaskowe na finiszu,gładka i puszta faktura, niska pijalność, wysycenie na średnim poziomie. Degustowane w wersji puszkowej, puszka elegancko wykonana graficznie, dobrze i wyczerpująco opisana. Warka 13.04.2022. Coś tutaj nie poszło... Jak dla mnie zbyt wytrawny profil, ciężko pijalna DIPA z albedową, ściągającą goryczką i cytrusami (najbardziej grapefruit) na pierwszym planie. Nie jestem fanem tego typu klimatów, jedno ze słabszych piw z serii, ode mnie 6.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 6 )
awatar
Gandalfino
starstarstarstarstar

2021-08-08 13:18:49
Żółte i mętne. Piana też w odcieniu żółtym. Nawet spora. Stabilna. W aromacie nafta i białe owoce.
Cytrusów jakby nie.
Pełne, gładkie, owocowe. Niestety alkohol obecny aż nadto. Nie przeszkadza strasznie, ale powoduje dyskomfort w pijalności i ma wpływ na ocenę.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 8 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.