Pinta Hoppy Crew: Where To Cut It?
Pinta Hoppy Crew: Where To Cut It?
Pinta Hoppy Crew: Where To Cut It?
% alk. 7.2
Blg 16.5
5904165100207addbarcode
ulubione: 3

Hoppy Crew w akcji – warzy nowe Non-stop Dry Hopped IPA i trafia na puszki. Piwo, którego charakter budują chmielowe nowości. Odmiany Strata™ i Sabro® to m. in. mocne akcenty kokosa, marakui i truskawki. Chmiel Talus™, genetycznie spokrewniony z Sabro®, wnosi nutę różowego grejpfruta, drewna cedrowego i szałwii. Hop rate: 24g/l.
Dodał: nietzsche - 2021-07-24 14:06:10

oceny Oceny

Użytkownicy 7,85 / ilość: 13
Goście 0 / ilość: 0
średnia7,85 / ilość: 13

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
zbieraczek
starstarstarstarstar

2021-08-25 12:59:30
Piana nisko-średnia, średniopęcherzykowa.
Barwa standardowa dla serii, całkowicie mętna, piasek/słomka, mleczny odcień.
Zapach dość intensywny, wyraźna truskawka i marakuja, trochę kokosa, ogólnie tropiki i dojrzałe białe, lekka ziołowo-szałwiowa nuta. Bardzo ładny, intensywny zapach z dobrze uwydatnionymi poszczególnymi nutami.
Smak: wysycenie średnie-, nie spodziewałem się, a tu naprawdę mamy nuty szałwii i coś z drewna co daje specyficzny posmak. Goryczka niska+/średnia-, lekko zalegająca, z grejfrutow-ziołową nutą. Samo piwo wytrawne, kokos i tropiki, mandarynka, truskawka i marakuja też są ale zdecydowanie mniej wyraźne niż w zapachu. Jedno z fajniejszych i ciekawszych piw z tej serii
oceny Oceny użytkownika:
9 ( smak: 9, zapach: 9, wygląd: 7 )
awatar
David_Haye
starstarstarstarstar

2021-08-23 18:16:29
Marakuję czuć. Też ziołowy klimat. Lekko truskawki. Piana bardzo słaba, drobna. Piwo jest żółte, soczyste, hazy. Fajna taka tropikalność w szkle. Kokos delikatnie, ale cedr czy szałwia na granicy sugestii. Wysycenie średnie. Ciało też takie sobie. Piwo ma 16,5 BLG, więc wybaczę. Gładkość taka sobie. Piwo ma inne zalety. Jest bardzo przyjemnie owocowe. Przez owoce tropikalne, delikatny kokos po nutę ziołową, to być może ta szałwia. Do tego piwo ma taką przyjemną słodycz. Jest lekko i owocowo. Soczkowo nie, bo brakuje tu gładkości i kremowości. Goryczka jest niska, taka ziołowa. Przyjemna, ale jednak za niska. Piwo smakuje. Po długim okresie nie picia piwa, takie piwo to prawie złoto. Soczyste.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 8 )
awatar
Gandalfino
starstarstarstarstar

2021-08-15 11:57:39
Wygląd soczkowy plus niezła piana. W aromacie cytrusy z nutą kokosa.
Niesamowicie gładkie. Owocowe i lekkie. Goryczka jest ciekawa, wymykająca się ze znanych typów. Jest w niej i owszem coś z cytrusa, ale też akcenty drewniane, ziołowe.
Na plus też to, że niższy nieco ekstrakt sprzyja pijalności.
oceny Oceny użytkownika:
9 ( smak: 9, zapach: 7, wygląd: 9 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2021-08-11 21:54:21
Piana biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, skromnym wianuszkiem okalająca ścianki szkła. Barwa jaśniejsza piaskowa idąca w stronę białego, mocno zmętnione, zupełnie nieprzejrzyste i nieklarowne. W zapachu nuty białych owoców, melon, winogrono, gruszka, jest kokos od Sabro a także truskawka i owoce lasu ze Straty, zbożowość, lekka żywica, podbudowa słodowa. W smaku wytrawne, dużo gronowości jakby został użyty Nelson Sauvin(co nie miało miejsca), piwo jest pełne, faktura gładka i puszysta, czuć wyraźnie kokosa, mniej truskawki, goryczka zalegająca o profilu żywiczno-ziołowym, przyjemna kontra kwaskowa pojawia się grapefruit, ziołowość, zboże oraz zielona cebulka, wysycenie na średnim poziomie. Pite w wersji puszkowej, puszka jak każda z tej serii solidnie wykonana graficznie, dobrze i wyczerpująco opisana. Warka 09.04.2022. Niby piwa z serii Hoppy Crew podobne, ale każde ma swój niepowtarzalny, a przede wszystkim wysokiej jakości charakter. Soczysta, potężnie nachmielona IPA o nietuzinkowym aromacie i smaku, połączenie Sabro i Straty wyszło na dobre, a Talus tylko i wyłącznie podbił wrażenia smakowe. 8 ode mnie i z chęcią jeszcze raz usiądę do tegoż wyrobu Pinty.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 8 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.