Pinta Hoppy Crew: Whats In The Box?
Pinta Hoppy Crew: Whats In The Box?
Pinta Hoppy Crew: Whats In The Box?
% alk. 10.5
Blg 25.0
5908252864171addbarcode
ulubione: 4

News na dobre zakończenie tygodnia - #HoppyCrew wraca na puszki!
Zobaczcie, tak prezentuje się już prawie gotowa (jutro startuje rozlew) piąta w historii i pierwsza w 2k21 para z serii HC.

Drugie piwo, czyli szczęśliwa dziesiątka w serii Hoppy Crew, jest już mocnym krokiem w stronę eksperymentu, z naciskiem na „mocnym”
Uwarzyliśmy Wam potrójnie chmielone na zimno, potrójne IPA, wypełnione chmielem w formie granulatu, wymrażanej lupuliny Cryo Hops oraz koncentratu Incognito.
W składzie swoje miejsce zagrzała wyczekiwana nowość, debiutująca w Polsce odmiana Nectaron z Nowej Zelandii z farmy @nzhops (tu więcej o całej dostawie - bit. ly/nzhopsdostawa). Nectaron niedługo pojawi się w składzie kolejnego piwa, więc będzie okazja się nad nim pochylić - dajcie nam tylko znać, co byście chcieli wiedzieć na jego temat. Wracając:
PINTA Hoppy Crew: Whats In The Box?
TDH TIPA / Citra / Nectaron / Wai-iti
Alk. 10,5% obj. / 25,0°Plato / Hop Rate:30 g/litr
Otrzymaliśmy potężne piwo, do którego Nectaron wniósł nuty marakui, ananasa, brzoskwini i grejpfruta. Chmielową kompozycję uzupełniła cytrusowo-tropikalna Citra i odmiana Wai-iti odpowiedzialna za limonkę i podbijająca cytrusy.
Na puszkę pierwszy raz trafiły przedstawicielki damskiej część Hoppy Crew. Widzicie Sarę i Dominikę, uchwycone podczas skupiania się na perfekcyjnej logistyce rozlewu. Dzięki za Waszą pracę dziewczyny!

Tyle na razie od nas - jak Wam się podoba nowa para HC?
Dodał: JP2137 - 2021-01-24 16:38:56

oceny Oceny

Użytkownicy 8,22 / ilość: 18
Goście 7,5 / ilość: 4
średnia8,09 / ilość: 22

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
David_Haye
starstarstarstarstar
2021-07-06 17:22:53
Piwo ma w składzie cukier i maltodekstrynę. Mam od razu mieszane uczucia. Słodko w aromacie. Czuć owoce tropikalne, ale w takim specyficznym klimacie. Mam skojarzenie z jakimś ciastem owocowym. Piana niska, drobna. Barwa jasna, żółta, lekkie zamglenie. W szklę bardziej czuć tropiki. Niestety czuć alkohol. Wysycenie dość niskie. Ciało spoko, ale 25 BLG nie dałbym. Bardzo gładkie. Tu zasyp różnych płatków zrobił fajną robotę. Jest taka lekkość w piwie, mówię o odczuciu w ustach. To tyle z tych plusów. Owocowość owszem jest, ale to nie moje klimaty. Trochę tropików, trochę cytrusów. Bez wyraźnie zaznaczonych któryś owoców. Bardzo słodkie. Ja się pytam po co ten cukier? Skoro sam zasyp jest przepotężny, do tego maltodekstryna. Nie zrozumiałe. Piwo jak na swoje parametry sprawia wrażenie lekkiego i nie ma żadnych dojrzałych owoców. Niemniej ta słodycz i na dodatek wyraźna alkoholowa nuta dominują piwo. Kompletny brak soczkowości. Brak soczystości. Goryczka jest jakaś, ale pomijalna. Alkohol nie tyle co szczypie, ale piwo ma taki likierowaty charakter. Oj czuć, że to daje po bani. Jest rozczarowanie. Normalnie czuć, jakby ktoś to piwo dosłodził. Hoppy Crew najsłabsze w serii.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 7, wygląd: 6 )
awatar
nietzsche
starstarstarstarstar
2021-05-07 02:11:19
Wygląd: kolor złocisty, nieprzejrzyste, ładna piana i lacing
Zapach: nie jest jakoś wybitnie intensywny jak na TDH, ale ok, grejpfrut, nuta miodu, zielsko w typie bodziszka, nawet jakaś nuta żywiczna, owoce tropikalne, morela, renkloda, limonka, cebula
Smak: Jest w opór słodkie i wyklejające, ale to 25, nachmielenie przyzwoite, ale mniejsze niż w DDH tej serii, więc to TDH to tylko marketing, natomiast ma fakturę juicy, jest mega owocowe, tylko nie robi na mnie wrażenia na tle całej serii Hoppy Crew, a jego potrójność nie robi żadnego, przy czym jest dobre, choć może to efekt picia go po strasznym gównie z Alebrowaru.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 8, zapach: 6, wygląd: 7 )
awatar
nietzsche
starstarstarstarstar
2021-05-07 02:12:33
świetnie ukryty alkohol jak na 10,5, DDH DIPA z AB przy 7,5% była alkoholowym okrutnikiem
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 8, zapach: 6, wygląd: 7 )
awatar
zbieraczek
starstarstarstarstar
2021-03-30 15:22:13
Piana nisko-średnia, średniopęcherzykowa.
Barwa złocista, zmętniona ale nie całkowicie.
Zapach - cytrusy, dojrzałe tropiki, karmel, sporo słodyczy, lekka żywica, ananas, cytryna.
Smak: wysycenie średnie, lekkie wygładzenie, wyraźna cukierkowa słodycz oraz alko(może nie dominujące i zabijające, ale praktycznie od początku się pojawia), cytrusy z cytryną na czele, ananas, mniej tropików, trochę brzoskwini i grejfrutowa goryczka - może nie powalająca - taka niska+. Mam wrażenie że to piwo nie jest do końca ułożone, przynajmniej jak na Pintę. 7,5-8/10
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 8 )
awatar
Gość
awatar
Gość
2021-03-28 15:14:17
PINTA Hoppy Crew: What's In The Box? (TDH TRIPLE IPA)_18.10.2021

Aromat słodki, ananas, lekka brzoskwinia.
W smaku gładkie, bardzo owocowe, bardzo słodkie (sok z ananasa), trochę alkoholowo (przyjemnie grzeje, ale bez chamskiego alko), goryczka niska.
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.