Pinta Hoppy Crew: Are You Sure?
Pinta Hoppy Crew: Are You Sure?
Pinta Hoppy Crew: Are You Sure?
% alk. 8.1
Blg 20.0
brak koduaddbarcode
ulubione: 3

Double Dry Hopped, Imperial / Double, India Pale Ale
Mosaic & Simcoe & Galaxy
Hop Rate: 25 g/litr
Dodał: JP2137 - 2020-10-14 19:00:17

oceny Oceny

Użytkownicy 7,96 / ilość: 24
Goście 8 / ilość: 1
średnia7,96 / ilość: 25

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Gość
awatar
Gość
2021-04-17 21:23:08
nietypowo będzie :) nic o pianie drobno pęcherzykowej czy wymianie egzotycznych owoców w aromacie. DDH (szczególnie w wersjach imperialnych) to zdecydowanie mój ulubiony styl. Do tego stopnia, że te najbardziej dostępne klasyki piłem już więcej niż raz ... Po kolejnej pętli z wielką czwórką DDH ( Pinta, Nepomucen, Maltgarden, Funky Fluid ) dwa sztosy od Pinty ARE YOU SURE? i CAN I TRY? to są dla mnie zdecydowane numery jeden z minimalną przewagą w stronę tego browaru z powodu dobranych chmieli... Na obecną chwilę mój numer 1
awatar
nietzsche
starstarstarstarstar
2021-01-24 02:07:36
Wygląd: slomkowe, niemal mlecznie nieprzejrzyste, piana spora, mieszana, ale nawet całkie ok lacing
Zapach: Ładny, chmielowy, cytrusy, kokos, marzanka, cedr i w ogóle żywice, trochę cebuli, winogrono, owoce tropikalne, głównie marakuja, trochę zielska, sporo swojskich owoców, zbożowość
Smak: Gładziutkie, faktura juicy, czyli soczkowa, goryczka w porządku, bo bardzo krótka, ale kontrująca sporą słodycz tego piwa, nachmielone w opór, te sa aromaty, co w zapachu, może w innej konfiguracji, bo owoce tropikalne i swojskie (i brzoskwinia i jakieś jagodowce) na pierwszym planie, jest lekka zbożowość i chlebowość. Bardzo dobre.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 7, zapach: 8, wygląd: 8 )
awatar
zbieraczek
starstarstarstarstar
2021-01-14 14:35:57
Piana niska, drobnopęcherzykowy kożuszek.
Barwa całkowicie mętna, soczkowa, żółta w stronę soku pomarańcz.
Zapach bardzo przyjemny, soczysty, białe owoce, cytrusy, mango, lekka leśna nuta, która fajnie to wszystko podkręca.
Smak: wysycenie średnie-, wygładzone, od razu czuć potężną dawkę chmielu, jest lekkie pieczenie, goryczka lekka+/średnia-, taka albedowa, alko samego w sobie nie czuć, natomiast piwo szybko zaczyna rozgrzewać jak jakiś niezły porter. Jest trochę słodyczy, ale nie przesadzona, albedo i trochę ziołowości powoduje, że staje się nawet bardziej wytrawne, oczywiście owoce i lekka soczystość też są.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 9, wygląd: 7 )
awatar
David_Haye
starstarstarstarstar
2020-12-09 16:23:03
No piękny uniósł się aromat. Połączenie owoców tropikalnych i białych owoców. Po chwili mamy owsiankę. Po kolejnej chwili koperek. Jednak nie jest tak dobrze :P Piana niska, drobna. Kolor żółty, soczysty, hazy, soczkowe. No prezentuje się naprawdę pięknie. Po przelaniu do szkła sporo owoców tropiklanych, głównie mango, no niestety w tle jest koperek, który idzie nawet w ogórka. Ciało dość dobre, choć jak na 20 BLG to szału nie ma. Wysycenie średnie. Piwo jest kremowe i gładkie, ale mam wrażenie, że to nie ten sam poziom co w pierwszym piwie z serii Hoppy Crew, które piłem czyli Can I Try. Fajna owocowość i co ciekawe nie dominują owoce tropikalne. Czuć głównie białe owoce, czyli melon, liczi i nawet ten ogórek.Piwo z wyraźną podbudową słodową.Spodziewałem się, że będzie słodsze, jest słodkie, ale ta owocowość ma taki charakterystyczny wytrawny smak. Goryczka niska, w stronę średniej. Jest lekko zalegająca i o takim profilu ziołowym. Piwo nawet soczkowe. Wybitnie soczyste. Pije to piwo w temperaturze pokojowej i niestety alkhol jest lekko wyczuwalny. Hopburn jest. Dobre, bez zachwytu.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 9 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.