Pinta Hazy Discovery Tallinn
Pinta Hazy Discovery Tallinn
Pinta Hazy Discovery Tallinn
% alk. 10.0
Blg 25.0
5904165101112addbarcode
ulubione: 1

PINTA Hazy Discovery – Tym razem trzymacie w ręku bilet do Tallinna – dzięki kooperacji z Põhjala Brewery zabieramy Was w piwną podróż do Estonii. Do chmielenia tego mocnego, potrójnego IPA użyliśmy odmian z Australii. Vic Secret wnosi cytrusy, ananasy i wątek żywiczny. Chmiele Galaxy i Enigma to pomarańcze, mango, melon i białe owoce
Dodał: Kindi - 2022-01-18 12:54:32

oceny Oceny

Użytkownicy 7,89 / ilość: 18
Goście 0 / ilość: 0
średnia7,89 / ilość: 18

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Lukasz
starstarstarstarstar

2022-03-08 15:36:31
Jasnopomarańczowe, zmętnione. Piana może być, ale trochę luźna przez występujące większe oczka. W aromacie czuć już ekstraktywność tego piwa, mocno słodowo-karmelowe, trochę ananasa. W smaku bardzo pełne, czuć moc (nie w kontekście alkoholu), jest karmel. Alkohol nieźle ukryty. Chmiel daje skórkę pomarańczowy, żywicę, ananasa, nafta. Goryczka sama w sobie krótka, ale aż czuć lekkie pieczenie. Lekko nagazowane, ale pije się przeciętnie. Coś poszło nie tak z balansem tego piwa. Mimo ogromnej ilości chemielu goryczka nie jest tak duża w smaku i aromacie, ale za to jest hopburn. Takie sobie, szczególnie w tej cenie.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
awatar
prisoner
starstarstarstarstar

2022-02-17 19:56:50
Bogaty aromat owocowy sporo pomarańczy, melona i ananasa. W smaku mocno nachmielone co daje dużo owocowych smaków, alkohol perfect ukryty. Piwko dość ciężkie, ale powoli piję się dobrze. Goryczka solidna, zalegająca, bardzo fajne uczucie.
oceny Oceny użytkownika:
9 ( smak: 9, zapach: 9, wygląd: 9 )
awatar
oranjefan
starstarstarstarstar

2022-02-16 23:17:31
Tak świetnie wykonanych potrójnych IPA w Lidlu się nie znajdzie. Turbo mocno nachmielone, mocno owocowe, gładkie, słodkie, soczkowe, z perfekcyjnie ukrytym alko. Brakuje goryczki co przy soczku i THD chyba zrozumiałe... Mega dojrzałe mango, marakuja, w tle nuty iglaste i żywiczne. Dobre, choć w moim odczuciu seria Hazy Discovery jakoś słabiej wypada niż seria Hazy Disco. A może jest to spowodowane tym, że Hazy Disco przetarło szlak piwami turbo mocno chmielowymi i mętnymi, wykonanymi na świetnym poziomie. Tallinn to bardzo fajne piwo, ale właśnie jedno z kolejnych soczkowych Triple IPA.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 9, wygląd: 8 )
awatar
Gandalfino
starstarstarstarstar

2022-02-13 12:13:29
Pomarańczowe. Soczkowato mętne. Piana w normie. Aromat przeowocowy. Cytrusy, mango, melon. Nutki winne.
Treściwe. Nagazowanie średnie. Bardzo chmielowe, co przejawia się wielością smaków owocowych i całkiem sporą goryczką. Wszystko to na solidnej bazie słodowej. Piwo ogólnie jest słodko gorzkie, z odchyleniem ku goryczy.
W tej kooperacji browary dały czadu z chmielem i wyszło fajnie.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 9, wygląd: 8 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.