Pinta Hazy Discovery Portland
Pinta Hazy Discovery Portland
Pinta Hazy Discovery Portland
% alk. 8.1
Blg 20.0
IBU 27
brak koduaddbarcode
ulubione: 2

Hazy Discovery Portland powstało we współpracy z Crosby Hops. Jako, że większość z nas miała w zeszłym roku problem z wakacjami to PINTA przychodzi z pomocą. Teraz polecimy do Portland wraz z towarzystwem odmian Azacca i El Dorado. To właśnie one wnoszą aromaty owoców tropikalnych i nutę słodkiej pomarańczy. Do tej dwójki dołączył także Idaho 7 czyli tradycyjny, legendarny, chmielowy dank oraz owoce pestkowe.
Dodał: jacelinho - 2021-07-06 18:53:24

oceny Oceny

Użytkownicy 7,56 / ilość: 9
Goście 0 / ilość: 0
średnia7,56 / ilość: 9

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
ArdianK
starstarstarstarstar

2021-09-05 18:49:29
Jest mętnie, piana bardzo ładna. Intensywny i przyjemny aromat wynikający z pierwszorzędnych i świeżych chmieli Azacca, El Dorado i Idaho 7. Trochę winogron zmixowanych z cytrusami. Bardzo dobre piwo
oceny Oceny użytkownika:
9 ( smak: 9, zapach: 9, wygląd: 9 )
awatar
David_Haye
starstarstarstarstar

2021-08-23 18:25:30
Cytrusy owszem czuć, ale w mało efektowny sposób. Trochę pomarańcza. Tak dość średnio. Piana niska. Wygląd mało zachęcający. Ciemnożółte, mało soczyste, trochę mętne. W szkle dalej aromat słaby. Trochę cytrusy i tylko tyle. W smaku podobnie. Jest słabo. Nijako. Bardzo. Wysycenie jakieś jest. Piwo ma 20 BLG i nie czuć tego wcale. Jest wodniste. Jedynie za co pochwalę to, że jest gładkie. Płatków nie żałowano. Czuć to. Piwo jest tak jakby utlenione. Choć z drugiej strony nie czuć nut typowych dla piw utlenionych. Czuć cytrusy, ale daleko tu do nut świeżych. Coś nie pykło, czy sprawa przechowywania? Jakoś się pije, bo jest gładkie i nie czuć alko. Piwo rozczarowanie.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 6 )
awatar
zbieraczek
starstarstarstarstar

2021-07-28 14:41:06
Piana średnia, drobno i średniopęcherzykowa.
Barwa żółto-złocista, mocno zmętniona.
Zapach wyraźnie owocowy, lekka słodycz, tropiki, białe owoce i słodki pomarańcz - naprawdę.
Smak: bardzo gładkie, puszyste, chyba nawet mocniej niż wersja Nelson, pod względem konsystencji świetne piwa. Mocne nuty pomarańczowe, cytrusy, tropiki, nuty białych owoców, bardziej wytrawny niż druga pucha z serii, ale lekka owocowa słodyczka również się pojawia. Dzięki pomarańczy sprawia wrażenie przyjemnie orzeźwiającego, aczkolwiek alko bardzo lekko ale już daje o sobie znać. Seria zaczyna się świetnie, aczkolwiek to piwo jest bardzo dobrym piwem, natomiast Nelson to jest takie turbo, sprawia wrażenie wyciągnięcia z chmieli wszystkiego co się da.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 8 )
awatar
Gandalfino
starstarstarstarstar

2021-07-15 17:11:33
Mglisty miód. Przykryty ekstra pianą na trzy, cztery palce. Bardzo przyjemny aromat białych i tropikalnych owoców. Gładkie, owocowe. Bardzo treściwe. Jednak pieczenie od chmielu na granicy dyskomfortu. Alkohol nie do końca ukryty. Ogólnie może być.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 7, zapach: 10, wygląd: 10 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.