Pinta & Forager & Transient Hazy Disco - Midwest
Pinta & Forager & Transient Hazy Disco - Midwest
Pinta & Forager & Transient Hazy Disco - Midwest
% alk. 5.5
Blg 15.0
5904730438834addbarcode
ulubione: 5

Uwarzone przez Browar Pinta.
PINTA Hazy Disco Midwest - DDH IPA - potrójna kooperacja z amerykańskimi browarami Forager i Transient zlokalizowanymi w okolicy Wielkich Jezior, które na północy USA łączą Minnesotę i Illinois. Hazdy Disco Midwest to IPA podwójnie chmielone na zimno najbardziej aromatycznymi odmianami z USA oraz Australii.
Piwo pasteryzowane, niefiltrowane.
Składniki: woda, słód jęczmienny, słód pszeniczny jasny; płatki owsiane; chmiele: Citra® (USA), Idaho-7™ (USA), Galaxy™ (AUS), Enigma™ (AUS); drożdże Fermentis SafAle™ US-05.
Polecana temperatura serwowania to 8-9°C.
[opis za oficjalną stroną internetową producenta]
Dodał: Barcelonismo - 2019-10-30 12:06:39

oceny Oceny

Użytkownicy 8,57 / ilość: 21
Goście 0 / ilość: 0
średnia8,57 / ilość: 21

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
stresS
starstarstarstarstar

2020-05-08 21:58:48
Zapach mógłby być nieco intensywniejszy, natomiast jeśli chodzi o wygląd i smak, to mój ideał. Idealnie w mój gust piwko, wędruje do moich ulubionych zaraz obok Misty z Trzech Kumpli, jedyny problem to fakt, że ciężko je dorwać w sklepie.
oceny Oceny użytkownika:
10 ( smak: 10, zapach: 9, wygląd: 10 )
awatar
Chrisrks
starstarstarstarstar

2020-04-22 17:50:37
Piana dość szybko zredukowała się do centymetrowej obwódki.Biała,drobno pęcherzykowa.Fajna,świeża,cytrynowa i hazy,barwa piwa.Prawilnie mętna zachęca do picia.W aromacie mocno cytrusowa,z lekkim tropikalnym zacięciem.Bardzo lubię takie połączenie i trudno wyciągnąć nochal ze snifftera.W smaku,lekkie zaskoczenie.Trochę wodniste! cały inwentarz owoców cytrusowych tropikalnych.Każdy wyczuje co ma w palecie smaków.Goryczka średnia ,grejpfrutowa,nie zalegająca.Piwo dobrze pijalne i przyjemne w odbiorze.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 7 )
awatar
Gulek
starstarstarstarstar

2020-03-01 10:58:43
Przyjemne piwo ale dla mnie zbyt gładkie, pewnie za sprawą płatków owsianych. Goryczka na niskim poziomie. Aromaty cytrusowe ale nie wybijające się. Dobre piwo aczkolwiek oczekiwałem czegoś bardziej się wyróżniającego.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2019-12-19 22:17:59
Piana biała, drobnoziarnista, gęsta i puszysta, wysoka na około centymetr, powoli dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca całkiem ładny i trwały lacing na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza piaskowa, mocno zmętnione, zupełnie nieklarowne i nieprzejrzyste. W zapachu świetne nuty owocowe, cytrusy i egzotyka, element soczkowości, ciut zboża. W smaku niesamowicie gładkie, płatki  owsiane robią dużo w tym temacie, egzotyczne owoce nadal na topie, bardziej białe niż żółte, goryczka lekko zalegająca o profilu owocowym, słabsza kontra kwaskowa, wysoka treściwość, sporo zboża, subtelne winogrono i soczkowy klimat, w tle żywica oraz kwiaty, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Puszka bardzo fajnie wykonana graficznie, w miarę dobrze i wyczerpująco opisana. Warka 14.07.2020. Moje pierwsze piwo z serii Hazy Disco. Jestem zadowolony, czuć wyraźnie podwójne chmielenie. Piwo jest świeże, owocowe, aromatyczne i orzeźwiające. Ode mnie dostaje zasłużoną 8.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 8 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.