PINTA FARM TO PINT
PINTA FARM TO PINT
PINTA FARM TO PINT
% alk. 8.1
Blg 20.0
brak koduaddbarcode
ulubione: 1

To piwo uwarzyliśmy w kooperacji z Wyckoff Farms, największą farmą amerykańskiego chmielu na świecie – zaproszeni do projektu przez Yakima Chief Hops jako 1 z 6 browarów w Europie. Farm to Pint to Hazy West Coast DIPA chmielone w kotle i na zimno odmianami Citra i Azacca, wnoszącymi do piwa intensywne aromaty owoców cytrusowych i tropikalnych, a także wysoką goryczkę.
Dodał: Luki1968 - 2021-10-14 19:54:52

oceny Oceny

Użytkownicy 7 / ilość: 2
Goście 0 / ilość: 0
średnia7 / ilość: 2

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
David_Haye
starstarstarstarstar

2021-10-12 19:00:30
Nuty żywiczne. Czuć cebulkę. Chyba też czuć lekko alkohol. Żółte, dość soczkowe, soczyste, hazy. W szkle aromat podobny niestety. Czuć chmiel, ale owocowości mało. Wysycenie dość niskie. Fajne ciało, no ale piwo ma 20 BLG, więc nie powinno to dziwić. Jest gładkie, mało to West Coastowe, ale wkońcu to wariacja na temat West Coasta. Owocowość to cytrusy, a dokładnie skórki cytrusów. Czuć tu pomarańcze i grejpfruta. Piwo ma delikatną nutę słodyczy, ale generalnie jest fajnie wytrawne. Jest soczkowe. Bardzo soczyste. Świeże. Goryczka bardzo solidna, krótka, albedo. Faktycznie połączenie Hazy z WC. Piwo bardzo świeże, co jest wielkim plusem. No dobre.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 6, wygląd: 8 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.