Pinta Deli Store #1
Pinta Deli Store #1
Pinta Deli Store #1
% alk. 5.6
Blg 20.0
5908252864492addbarcode
ulubione: 1

Słodko-kwaśny koktajl w stylu Pastry Sour. Piwo pełne w smaku, w którym kremowa baza słodowa jest podstawą dla ogromnej ilości owoców (marakuja, banan, mango i ananas) oraz szczypty z laski wanilii. Tylko symbolicznie muśnięte amerykańskim chmielem odmiany Columbus.
Dodał: marti86 - 2020-04-29 08:28:49

oceny Oceny

Użytkownicy 7,39 / ilość: 18
Goście 0 / ilość: 0
średnia7,39 / ilość: 18

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Chrisrks
starstarstarstarstar
2020-06-21 16:30:21
Jeżeli chcecie wyjątkowo bananowego,ananasowego z nutą mango,kokosa ,soczku to Pinta Delli Store da wam to.Z definicji piana symboliczna, lekko żółta.Piwo zamglone,przypomina z wyglądu sok bananowy.Podobnie w smaku. Potężnie owocowe,ale ta kontra kwaskowa,świetnie uzupełnia smak.To moje pierwsze piwo z tej serii i już nie mogę doczekać się następnych.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 7 )
awatar
Gandalfino
starstarstarstarstar
2020-05-29 05:29:40
Pomarańczowe, soczyście mętne. Z pianą trochę słabo. Brudna biel w nieimponujących ilościach.
Aromat kwaśny. Egzotycznie multiowocowy.
Bardzo gładkie, słodkie. Mleczno wieloowocowe.
Alkoholu nie czuć. Jest natomiast wyczuwalna kompozycja dodatków. Wszystkich.
Niby jest wszystko co obiecuje etykieta, ale jakoś efektu wow nie ma.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 7, wygląd: 7 )
awatar
David_Haye
starstarstarstarstar
2020-05-22 21:19:01
Piwo lane. Nie załapałem się na piwo z puszki, więc zakupiłem 1 litr z nalewaka. Jestem ciekawy tego piwa. No owocowa bomba. Mega banan. Następnie wanilia i potem marakuja. Ananas trochę. Mango gdzieś zniknęło. Piana znikoma, drobnopęcherzykowa. Piwo żółte, wpadające w pomarańcz. Jest soczyste i hazy. Po przelaniu do szkła dalej dużo banana i przez to aromat jest trochę mdły. Też ananas i mango. Wysycenie średnie, ale naprawdę mocno zaakcentowane. Ciało jak na 20 Plato średnie, ale piwo jest mega gładkie.No gładkość naprawdę robi robotę. Mamy płynny owocowy deserek. Smaki poszczególnych owoców nakładają się na siebie nawzajem. Na początku sporo słodyczy i tu banan i ananas. Też trochę mango. Potem gdy do głosu dochodzi kwaśność mamy pełny profil marakuji. Piwo jest mało soczyste i trochę zapychające. Czuje się jakbym jadł owoce, a nie pił piwo. Po piwie zawsze mam efekt, że jestem głodny. Tu przeciwnie, jestem najedzony mega. No i zapomniałbym aftertaste to oczywiście koncert wanilii. Chmielu Columbus nie czuję, goryczki nie stwierdzono. Treściwość tego piwa jest zadziwiająca, ale przez to jest trochę męczące. Alkohol lekko wyczuwalny. Piwo mi smakuje, ale ciężkie...
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 8, wygląd: 8 )
awatar
Jacelinho
moderatorstarstarstarstarstar
2020-05-14 08:46:12
Barwa jak sok multiwitamina , żółto -pomarańczowa.Zmętnione całkowicie. Piana przybrudzona biel , oczka głównie średniej wielkości i nie znikła tak szybko jak myślałem. Brak lacingu , i tak jak na piwo z takimi dodatkami piana była lepsza niż się spodziewałem. W aromacie nie czuję wanilii niestety , ananasa też mało , za to mango , banan , marakuja mocno. Pachnie fajnie choć spodziewałem się tej wanilii którą obiecywali. W smaku powtórka z aromatu , jest owocowo , trochę kwaśnego , trochę słodkiego. Choć bardziej kwaśne niż słodkie. Pije się jak sok , średnio nagazowane , średnie ciało , szczególnie jak na 20 blg. Niska goryczka wiadomo. Gdyby była tu ta wanilia tak jak w Hazy Disco Athens to byłoby lepsze. A tak jest dobre ale niczego nie urywa. Warka do 28.01.2021
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 6 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.