Pinta Bim-Bom
Pinta Bim-Bom
Pinta Bim-Bom
% alk. 5.3
Blg 12.0
5906395997558addbarcode

Uwarzone przez Browar Pinta w ramach akcji Pinta Miesiąca na miesiąc marzec 2019.
PINTA Bim-Bom: czyli Abbey Single - najlżejszy, "codzienny" przedstawiciel belgijskich piw klasztornych. Jasny, o wytrawnym finiszu i profilu aromatycznym nakierowanym na pracę drożdży (przyprawowe fenole, owocowe estry). W naszej interpretacji delikatnie nachmielony w kotle i na zimno amerykańskimi chmielami Sabro™, Citra® oraz blendem Falconer's Flight®.
Składniki: woda; słody jęczmienne: pilzneński, Abbey®; chmiele (USA): Sabro™, Citra®, Falconer's Flight®; drożdże Wyeast™ 3787 Trappist Style High Gravity™; glukoza krystaliczna.
[opis producenta, fb]
Dodał: Barcelonismo - 2019-03-01 09:59:47

oceny Oceny

Użytkownicy 7,29 / ilość: 7
Goście 8,5 / ilość: 2
średnia7,56 / ilość: 9

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Jacelinho
moderatorstarstarstarstarstar

2019-03-28 12:09:27
Barwa lekko zmętnione złoto. Piana ładnie się tworzy choć ma dużo średnich oczek. Jest trwała i zostawia jako taki lacing. W aromacie szału nie ma , niewiele tutaj się dzieje. Mało ameryki i Belgii. Za mało zdecydowanie. Są przyprawy ale na prawdę słabo im ten aromat wyszedł. W smaku jest lekkie , trochę wodniste , niska goryczka . Dużo gazu i ogólnie piwo niczego nie urwie. Jestem rozczarowany spodziewałem się więcej po Pincie. Pite z butelki z datą do 12.11.2019 może z kranu było lepsze ale to co piłem było średnie.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 7 )
awatar
nietzsche
starstarstarstarstar

2019-03-21 22:22:11
Wygląd: kolor ciemna słomka, delikatnie nieklarowne, ładna piana, nieznaczny lacing
Zapach: ślicznie pachnie, chmielowo, tego się po stylu nie spodziewałem, poza tym daje tak australijsko, geranium, zielony pieprz, oczywiście są też żywice i słona cytryna (wiem, że to dziwnie brzmi), do tego przyprawowość dosyć spora, taka idąca w pieprzną, pikantną
Smak: W smaku te chmiele, nie znam Sabro i Falconer?s Flight, już są bardziej schowane i przypominają Amerykę, pojawia się jeszcze cebula, winogrono i owoce tropikalne, ale i tak moim zdaniem dominuje zielony pieprz i geranium, piwo stosunkowo lekkie, delikatne, ale też dosyć gładkie, lekko chlebowe, a raczej tostowe, bardzo wyraźna przyprawowość, chociaż raczej ziołowa, piwo podobnie jak w zapachu, jest pieprzne, ostre. W kategorii piw lekkich bardzo dobre.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 9, wygląd: 6 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.