Pinta & Beer Bastards Bikini Island
Pinta & Beer Bastards Bikini Island
Pinta & Beer Bastards Bikini Island
% alk. 5.8
Blg 14.8
brak koduaddbarcode

IPA z dodatkiem mango i różowej guavy. Chmielone w kotle i na zimno przy użyciu odmian Simcoe, Citra i Cashmere. Dodatek pulpy z mango i różowej guavy wprowadza do piwa owocowosć, wytrawny finisz oraz mętność. Piwo uwarzono razem z czołowym bułgarskim browarem rzemieślniczym Beer Bastards, który na swoim profilu na Fb nazywa je Nuclear Hazy IPA
Dodał: nietzsche - 2019-06-24 13:11:44

oceny Oceny

Użytkownicy 6 / ilość: 3
Goście 5 / ilość: 1
średnia5,75 / ilość: 4

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
oranjefan
starstarstarstarstar

2019-07-15 22:34:22
Piwo, a może bardziej soczek z chmielową goryczką? Słodkawe, troszkę mdłe, ze smakiem mango, melona, mocno dojrzałych gruszek. Pije się przyjemnie, jest bardzo owocowe, soczkowe, ale brakuje gładkości, smukłości i czegoś co by to piwo wyróżniało a nawet czegoś co by sprawiało że mogło by to być jakiś konkurent dla dobrych New Englandów. Tymczasem ot IPA z dodatkiem z mango. Piwo jakich pełno na polskim rynku.
awatar
nietzsche
starstarstarstarstar

2019-06-23 00:08:56
WYgląd: wygląda jak szlam, piwa z pulpą tak mają, kolor pomarańczowy, piana niemal żadna
Zapach: mało intensywny, pachnie mango i gruszką, chmieli nie czuć
Smak: w smaku jest takie jak w zapachu, w sumie nijakie. To nie jest jakieś rześkie piwo, juicy, raczej takie mdłe i ciężkie, no daje trochę mango i guawą, ale pewnie po to je dodano, przy czym to nie jest owocowa bomba, jak można by się było spodziewać. Zastanawiam się jakby smakowało, gdyby nie dodano tej pulpy? I na myśli mam tylko pustkę. Piw z pulpą mango było już od groma, guawa is the new mango, więc z guawą ostatnio też. Rozumiem, że w Bułgarii nie było jeszcze takich piw, więc ten średniak tam może zrobić jakieś wrażenie, ale po co to w polskiej dystrybucji? Co to piwo miało wnosić nowego? Czym zaskakiwać? A może po prostu miało być dobre, ale nie wyszło?
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 5 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.