Pilsweiser Zakopiańczyk
Pilsweiser Zakopiańczyk
Pilsweiser Zakopiańczyk
% alk. 5.7
Blg 12.0
5902516000602addbarcode
ulubione: 4

Piwo warzone w Browarze Pilsweiser z Grybowa dla firmy Delikateski Marta Karabuła mieszczącej się w Zakopanem.
Nasze piwo jest warzone w oparciu o XIX-wieczną tradycję, metodą dekokcyjną. Tworzymy je wyłącznie z naturalnych składników. Dzięki temu oryginalny pełny smak, który gwarantuje rozkosz podniebieniu, nawet najbardziej wybrednego smakosza.

Składniki: woda z własnych studni głębinowych, słód jęczmienny, chmiele - Marynka, lubelski, Magnum.
Dodał: til - 2016-04-05 20:06:31

oceny Oceny

Użytkownicy 6,52 / ilość: 27
Goście 7,17 / ilość: 41
średnia 6,91/10 / ilość: 68

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Gość
awatar
Gość

2020-07-03 11:58:51
Piwo marne, choć da się wypić. Wyprodukowane w browarze w Grybowie. Wydaje się proste. W smaku dość ciężkie, w końcu 12 % ekstraktu. Nestety gazu i goryczki niewiele. Ciekawe, choć raczej jako prezent z Zakopanego, niż na orzeźwieine. Z Zakopanym niewiele ma wspólnego, może poza województwem i marketingiem. Bywa do kupienia w sieci w sieci sklepów Aldi.Taki udawany folklor.
awatar
MaciejZG
starstarstarstarstar

2020-05-24 14:40:33
Piwo kupione przypadkiem na wyprzedaży w Aldi. Kolor ładny słomkowy, piwo klarowne. Piana ładna ale szybko opada. Zapach chmielowy. w smaku nawet znośne czuć goryczkę chociaż mogło by być jej więcej, niestety czuć też kwasowość. Mogłoby bardziej orzeźwiać. Butelka i etykieta schludne.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 5, wygląd: 7 )
awatar
PotężnyBrowar
starstar

2020-04-05 14:27:49
Piwo idealnie przechowywane pod półką w sklepie Aldi (z Niemiec), posiadał ślady pajęczyny, ale to nie zaszkodziło w rozkosznej ocenie piwa. Jeśli chodzi o kwintesencje dzisiaj spożywanego trunku alkoholowego piwnego warto wskazać, że piwo ma bardzo charakterystyczny zapach który wskazuje na to, że faktycznie woda z której zostało zrobione to piwo - jest ze studni. Pianka osadza się na ściankach w wysokości ok. 0.5 cm, co nie jest jego dobrym atutem. Piwo ma bardzo ładną barwę, lecz gdy dochodzimy do konsumpcji, czar pryska. Słabo orzeźwia co nie czyni go dobrym konkurentem do Kustosza Tequilli, gdzie cena jest adekwatna do procentu alkoholu (pragnę przypomnieć, że jest to proporcja 2 zł za 6%)
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 4, zapach: 7, wygląd: 8 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2019-08-07 23:38:25
Piana biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, dość szybko dziurawiąca się i opadająca, nie pozostawiająca trwałego lacingu na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza słomkowa, ładnie klarowne i przejrzyste, brak widocznych śladów zmętnienia. W zapachu nuty przede wszystkim drzewne i drożdżowe, ale również lekki dms w postaci gotowanej kukurydzy, subtelny aromat zielonej butelki, podbudowa słodowa. W smaku daje o sobie znać landrynka, niestety też dms, piwo jest słodkie, kukurydziane, goryczka iluzoryczna, słabsza kontra kwaskowa, w tle drzewne klimaty, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel od browaru Pilsweizer, etykieta w klasycznym stylu, w miarę dobrze choć nie wyczerpująco opisana. Warka 30.04.2020. Słabej jakości piwo, dość wadliwe. Mało orzeźwiające, słodowo-landrynkowe, oj słabiutko, dam mocno naciągane 4 z minusem.
oceny Oceny użytkownika:
4 ( smak: 3, zapach: 3, wygląd: 4 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010