Pilsvar Cracovia
Pilsvar Cracovia
Pilsvar Cracovia
% alk. 4.7
Blg 10.0
5902518000541addbarcode

Dedykowany Pasom produkt będzie dostępny w dwóch wersjach - sklepowej (4,7%) oraz stadionowej (3,5%). Druga z nich dostępna będzie #NaStadionie i #NaLodowisku podczas spotkań Cracovii. Obydwie łączyć będzie wysoka jakość i doskonały smak.

- Piwo znajdziemy na stadionie podczas meczów. Ale oprócz tego będzie dostępne w sklepach. Mamy nadzieję na szeroką współpracę z hurtowniami, pubami, hotelami. Taki produkt w ofercie gastronomicznej jest wciąż nietypową propozycją. Jestem pewien, że przyciągnie wielu zainteresowanych. Jesteśmy otwarci i zapraszamy do kontaktu lokale zainteresowane naszym produktem. - mówi Andrej Chovanec, dyrektor marketingu i członek zarządu Browaru Pilsweizer.

Ekstrakt, używany przy produkcji Oficjalnego Piwa Cracovii, osiąga wartość 10 stopni w skali Ballinga. Podobnie jak w wypadku innych produktów Pilsvaru, zostanie wyprodukowane w tradycyjny, rzemieślniczy sposób przy użyciu tradycyjnej receptury i technologii warzenia, sięgającej początków Browaru Pilsweizer w XIX wieku.

- Cieszymy się z nawiązania współpracy z Browarem Pilsvar. To firma z bogatą tradycją. Jestem przekonany, że obie strony będą zadowolone. Ważnym elementem umowy jest powstanie wysokogatunkowego, rzemieślniczego piwa z marką Cracovii. - powiedział wiceprezes MKS Cracovia SSA, Jakub Tabisz.

- Tradycja to jedna z najważniejszych wartości jakimi kierujemy się w biznesie. Nie ukrywam, że bogata historia Cracovii idealnie wpisuje się w nasze ideały. Najstarszy browar w Małopolsce musiał nawiązać współpracę z najstarszym klubem sportowym. Dzięki temu możemy budować wspólną przyszłość i tworzyć nową historię. - dodaje Andrej Chowanec.

Umowa o współpracy między Pasami i Browarem Pilsvar została podpisana na okres trzech lat. Dzięki niej Oficjalne Piwo Cracovii już wkrótce pojawi się na sklepowych półkach oraz podczas spotkań piłkarskich i hokejowych pierwszego zespołu Pasów. - opis ze strony klubu.
Prawdopodobnie to to samo piwo sprzedawane pod markami innych zespołów np. Sandecji i KSZO Ostrowiec i Czarnych Jasło, czyli Góralskie z podstawowej oferty browaru.
Dodał: nietzsche - 2019-10-07 17:47:23

oceny Oceny

Użytkownicy 6 / ilość: 3
Goście 10 / ilość: 1
średnia 7/10 / ilość: 4

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
SuperDanny
star

2019-12-04 19:49:58
Piwo tylko i wyłącznie dla ludzi z mentalnością zwycięzców. Aromatyczne nuty chmielu uderzają w podniebienie jak letnia burza po upalnym dniu. Zapach, który przywodzi na myśl najpiękniejsze wspomnienia. Napar cechuje również idealna harmonia między nagazowaniem a wyrazistym smakiem, harmonia idealna niczym taktyka trenera Probierza. Goryczka delikatna, nieporównywalna z goryczą porażki doświadczanej przez kibiców innych krakowskich zespołów. 10/10.
oceny Oceny użytkownika:
10 ( smak: 10, zapach: 10, wygląd: 10 )
awatar
Gość
awatar
Gość
2019-12-12 09:37:37
Witam. Gdzie w Krakowie kupię to piwo?
awatar
nietzsche
starstarstarstarstar

2019-10-06 23:40:24
Wygląd: brawna złocista, piana słaba i nietrwała, lacing żaden
Zapach: nikły, słodowy, jakąś szmatą daje, może to chmiel
Smak: tak jak zapach nijaki, smakuje jak Góralskie, czyli woda, bo to 10 odfermentowana do niemal 5%, więc co tam może zostać. Góralskie nieraz trafi się dobrze nachmielone, ale tu chmielu za dużo nie dodano, nie czuć ani chmielowości ani goryczki. Marne to piwo.
oceny Oceny użytkownika:
4 ( smak: 3, zapach: 4, wygląd: 5 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010