Pierwsza Warka
Pierwsza Warka
Pierwsza Warka
% alk. 5.5
Blg 14.5
IBU 16
brak koduaddbarcode
ulubione: 1

Uwarzone przez Persha Pryvatna Brovarnya, z ukraińskiego Lwowa. Jest to pasteryzowane i filtrowane piwo jasne. Według producenta to domowe zbożowe piwo, uwarzone z zasadami domowego piwowarstwa. Chmiele użyte do uwarzenia: Magnum, Tradition, Hersbrucker. Barwa złocista, idealnie klarowna. Piana śnieżnobiała, średnio pęcherzykowa. Wysoka na około centymetr po nalaniu. Bardzo szybko dziurawi się od środka. Do końca degustacji pozostają tylko śladowe ilości cienkich wysepek na środku oraz skromny pierścień. Zapach bardzo delikatny, wyłapać można jedynie łagodne nuty słodowe. W smaku bardzo delikatne, umiarkowana ilość słodu z łagodną kwaskowatością oraz minimalną goryczką chmielową na finiszu. Wysycenie dość wysokie.
Dodał: Stacher93 - 2014-05-28 09:52:58

oceny Oceny

Użytkownicy 6,38 / ilość: 8
Goście 6,75 / ilość: 4
średnia6,5 / ilość: 12

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Bob
starstarstarstarstar
2017-10-19 16:16:21
Słabe piwo, na plus można zaliczyć przyjemny długo utrzymujący się posmak zbożowy. Niestety piwo ma podobną fakturę co nasze rodzime koncerniaki, jest \"rzygopędne\" w większych ilościach.
oceny Oceny użytkownika:
4 ( smak: 4, zapach: 4, wygląd: 4 )
awatar
Stacher93
moderatorstarstarstarstarstar
2014-06-14 16:17:33
Cóż, w sklepie bardzo szybko rzuciło mi się w oczy.Świetna, nietypowa oprawa bardzo kusi.Niestety jak to w przypadku piw ze wschodu bywa, bardzo często opakowanie jest dużo lepsze od zawartości.Samo piwo było mega przeciętne, praktycznie nie do zapamiętania.W zapachu i w smaku podobnie, lekki słód i minimalny chmiel, chwilami sprawiało wrażenie wodnistego.Piwo na lato, dobrze schłodzone będzie smakowało w upały.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 5 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.