Piekarnia Piwa Odlot
Piekarnia Piwa Odlot
Piekarnia Piwa Odlot
% alk. 8.0
Blg 19.0
brak koduaddbarcode

Uwarzone przez Piekarnia Piwa.
Znacznie mocniejsza wersja klasycznego Brown Porteru, który dodatkowo został dochmielony amerykańskimi na goryczkę oraz delikatnie na smak. Nuty przewodnie, w postaci wanilii, marcepanu i pistacji, pochodzą z dodatku sporej ilości bobu Tonka. Poza tym w smaku sporo czekolady, lekkie kakao i delikatna paloność, połączona z nutami chmielowymi.
Polecana temperatura serwowania to 12-14°C.
Dodał: Barcelonismo - 2018-04-06 09:48:49

oceny Oceny

Użytkownicy 7,33 / ilość: 3
Goście 9 / ilość: 2
średnia 8/10 / ilość: 5

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
nietzsche
starstarstarstarstar

2018-12-13 22:43:42
Wygląd: kolor brunatny, ale jakoś strasznie ciemne nie jest, choć piana jest bardzo ciemno beżowa, spora, bo niemal wylatuje z butelki, ale brzydka, szybko się dziurawi
Zapach: przede wszystkim tonka, czyli kumaryny, świeżo po otwarciu jeszcze rozpuszczalnik i lukrecja, co do słodowych posmaków to melanoidyny i trochę karmelu, ale tak po 5 minutach postania to niemal niczym już nie pachnie.
Smak: Jest wodniste, jak na piwo o tych parametrach. Biorąc pod uwagę jakiś typowy angielski brown porter, który jest wodą, to to jest double brown porter, ale kraft zwykle przyzwyczajał do czegoś więcej. Z chemieli amerykańskich to tylko goryczka została. Jest bardzo chlebowe, melanoidynowe, trochę kakaowe i orzechowe, ta tonka schowana gdzieś daleko. Tak tyci ponad średnio.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 6, zapach: 5, wygląd: 5 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010