BeerLab Piaseczyńskie Leśny Lager
BeerLab Piaseczyńskie Leśny Lager
BeerLab Piaseczyńskie Leśny Lager
% alk. 5.0
5906395497492addbarcode


Piwo wyprodukowane przez browar BeerLab z Piaseczna, dostępne w butelkach 500ml na terenie województwa Mazowieckiego.
Dodał: Shinodin - 2018-06-18 18:07:16

oceny Oceny

Użytkownicy 6,75 / ilość: 8
Goście 9,08 / ilość: 12
średnia 8,15/10 / ilość: 20

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Gość
awatar
Gość

2018-06-18 10:14:37
"browar rodzinny" z Łozisk,
gmina Lesznowola
powiat piaseczyński
województwo maz.
gul.gul
awatar
nietzsche
starstarstarstarstar

2018-06-17 23:14:47
Wygląd: bursztyn, zmętnione, ładna piana, drobna, trwała, ładny lacing.
Zapach: Słodowe, maślane, chmielowe, powidło z jakiegoś niezidentyfikowanego owocu, coś jak z pigwy
Smak: Dosyć pełne i smaczne, jałowiec w minimalnej ilości, nie wiem jak smakuje sok z rokitnika, jest tu coś dziwnego, ale nie potrafię tego zidentyfikować, coś cierpkiego, jarzębinowego, jest diacetyl i sporo takiego opiekanego maślanego tosta wychodzi, co ja akurat lubie w lagerach, jest taka nowofalowa chmielowość, która może być od polskich chmieli, których Beerlab używa i nie rozumiem, dlaczego ich nie podali. Bardzo smaczne piwo, choć oczekiwałem więcej jałowca, bo jest mega w lagerach.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 8 )
awatar
oranjefan
starstarstarstarstar

2018-04-26 20:10:11
Aromat przyprawowy, żywiczny, leśny i jałowcowy. Piwo pachnie choinką, sosną, lasem. Intensywny, przyjemny.

Piwo o mocnej opalizacji. Kolor - ciemne, zgaszone złoto/bardzo jasny pomarańcz. Piana - niestety niezbyt obfita, szybko znikająca, drobno bąbelkowa. Niezbyt ochoczo zdobi szkło.

Piwo pół-słodkie, lekko chlebowe. Średnio nasycone dwutlenkiem węgla. W smaku niewiele się dzieje - domena lagerów. Jest trochę wodniste, pustawe. Dopiero finish i aftertaste to z kolei znów wyczuwalne nuty jałowca, choinki, lasu. W tym - średnio intensywna goryczka. Jak na lagera - sroga. Pijalne, orzeźwiające.

Ciekawe piwo. Dodatki choć mocno wyczuwalne w aromacie, to w smaku na szczęście nie zdominowały piwa bowiem mogło by być ono niezbyt pijalne i mocno charakterne co jednak w przypadku lagera było by wadą. Fajnie za to uzupełniają pustawe i nisko słodowe piwo. Dodają mu "ciała" oraz zaskakującej - jak na styl - wysokiej goryczki.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 9, wygląd: 6 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2018-03-04 18:12:42
Piana biała, drobnoziarnista, wątpliwej jakości, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, nie pozostawiająca trwałego lacingu na ściankach. Barwa ciemniejsza miodowa, nie do końca klarowne i przejrzyste, stosunkowo mocno zmętnione. W zapachu faktycznie mocno wyczuwalna "choinka" czyli nuty jałowca, ponadto lekka zbożowość oraz podbudowa słodowa. W smaku jałowiec nadal dominuje na podniebieniu, piwo jest przyjemnie słodowe, brakuje natomiast kontry kwaskowej, goryczka jest iluzoryczna, niezalegająca, nieznaczne akcenty chmielowe, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel niestety zwykły zielony, etykieta w białej kolorystyce z zielonymi wstawkami, słabo opisana, graficznie nic specjalnego. Warka 19.04.2018. Choinkowy lekki lager, chyba tylko i wyłącznie dla fanów jałowca, jego posmak długo pozostaje na kubkach smakowych. Nie moja bajka, nie moje klimaty...za brak większych wad dam 6.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 6 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010