Perun Żmij ze Smoczym Owocem
Perun Żmij ze Smoczym Owocem
Perun Żmij ze Smoczym Owocem
% alk. 4.8
Blg 13.0
5903292264844addbarcode

ŻMIJ - skrzydlaty gad z dawnych wierzeń, rozpościerając swe wężowe ciało pilnował wejścia do Wyraju. Łączony był z ognistymi zjawiskami na niebie, meteorami, kometami Czy Żmigród to dawne gniazdo tego skrzydlatego gada? Niech nasze nowe piwo ŻMIJ (w stylu AMERICAN RED ALE) przywoła ducha słowiańskich wierzeń a zarazem ożywi Wasze kubki smakowe…
Dodał: JP2137 - 2021-05-21 21:58:19

oceny Oceny

Użytkownicy 7 / ilość: 5
Goście 0 / ilość: 0
średnia7 / ilość: 5

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Gość
awatar
Gość

2021-10-12 20:20:03
Zmętniony, herbaciany kolor. Piany brak - są za to bąbelki na ściankach szkła. W aromacie czuć Smoczy Owoc, ale ten zapach jest nienaturalny, jakby sztuczny. W smaku jest ... wytrawnie. Miałem napisać \"cienko\", ale nie będę się pastwił. Z podstawowego Żmija uleciała słodowość - ta fajna, suszona słodowość, którą tak wychwalałem. Najgorsze jest to, że esencja z owocu nie uzupełniła tych braków, coś tam czuć, ale ... no nie jest to coś, co by mnie ujęło. Pozostałe po podstawce ciało uzupełnia goryczka, też nie najwyższych lotów. Strasznie szybko to piwo ulatuje - aftertaste gaśnie zastraszająco szybko. Jest pusto ... przykro mi, ale tak to odczuwam.
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.