Perun Trzy Diabły z ziarnami kakaowca
Perun Trzy Diabły z ziarnami kakaowca
Perun Trzy Diabły z ziarnami kakaowca
% alk. 6.2
Blg 15.0
brak koduaddbarcode

Dwa DIABŁY już gotowe, trzeci dołączy do reszty na początku przyszłego tygodnia. Pierwszy DIABEŁ – leżakowany z kawą/wersja NITRO, drugi DIABEŁ – leżakowany z ziarnem kakaowca i DIABEŁ trzeci – leżakowany z kawą i płatkami dębowymi z beczki po whisky.
Dodał: JP2137 - 2021-01-25 13:01:14

oceny Oceny

Użytkownicy 6,2 / ilość: 5
Goście 0 / ilość: 0
średnia6,2 / ilość: 5

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

Na razie brak komentarzy. Twój może być pierwszy.
awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Gandalfino
starstarstarstarstar

2021-04-09 19:57:58
Bardzo mocna herbata, ruda miedź. Coś w tej barwie. Plus beż nawet sporej, ładnej piany. W aromacie masło. Hmm poprzednie diabły tego nie miały.
W smaku na szczęście ten feler minimalny. Jest goryczka, paloność. Jakby gryźć ziarna kawy. Na szczęście jest balans w postaci odrobiny słodyczy. Można wypić z przyjemnością, przymykając nozdrza na aromat.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 8, zapach: 6, wygląd: 8 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2021-01-28 21:33:55
Piana beżowa, drobnoziarnista, ładnie gęsta i puszysta, wręcz taka kremowa, wysoka na około centymetr, powoli dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca całkiem ładny i trwały lacing na ściankach szkła. Barwa jaśniejsza brunatna, nieklarowne i nieprzejrzyste, stosunkowo mocno zmętnione, na powierzchni unoszą się drobinki drożdżowe. W zapachu nuty palone, prażone akcenty, czekolada, kakao, mniej kawy, karmel, podbudowa słodowa. W smaku dość słodkie, deserowe, przyjemnie palone i prażone, z subtelną, choć zaznaczoną goryczką, ziarna kakaowca dają dodatkowy czekoladowy posmak, jak na styl konkretna ilość ciała, głębia smaku zachowana, lekka kontra kwaskowa, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel od browaru Perun, etykieta w czarnej kolorystyce, świetnie wykonana graficznie, w miarę dobrze, choć nie wyczerpująco opisana. Warka 01.12.2022. Przyjemny robuścik, palony, gładki z wyczuwalnym kakaowcem, wysoka pijalność i konkretna ilość ciemnej treści. Dam mocną 7, jeszcze jeden wariant tego piwa przede mną.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.