Perun Trzy Diabły z kawą i płatkami dębowymi
Perun Trzy Diabły z kawą i płatkami dębowymi
Perun Trzy Diabły z kawą i płatkami dębowymi
% alk. 6.2
Blg 15.0
5903292264813addbarcode

Dwa DIABŁY już gotowe, trzeci dołączy do reszty na początku przyszłego tygodnia. Pierwszy DIABEŁ – leżakowany z kawą/wersja NITRO, drugi DIABEŁ – leżakowany z ziarnem kakaowca i DIABEŁ trzeci – leżakowany z kawą i płatkami dębowymi z beczki po whisky
Dodał: JP2137 - 2021-01-27 13:43:47

oceny Oceny

Użytkownicy 7,33 / ilość: 6
Goście 0 / ilość: 0
średnia7,33 / ilość: 6

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Gandalfino
starstarstarstarstar
2021-03-28 08:08:40
Klarowne bordo plus trochę beżowej piany. Aromat przyjemny. Mimo maślanych nut, które nawet komponują się ze słodyczą, kawą alkoholem. Takie deserowe toffi robi się z tego.
W ustach nie daje wrażenia gęstości. Jednak nie jest wodniście. Słodko, kawowo. Czuć dębinę i destylat, którym przesiąknęła. Balans dla słodyczy jest wystarczający. Może nie za intensywnie, ale robi się klimat jakby irish cream.
Przy niskim nasyceniu to całkiem przyjemne deserowe piwo.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 8 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar
2021-02-17 21:45:35
Piana beżowa, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca szczątkową formę lacingu na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza rubinowa w miarę klarowne i przejrzyste, nieznacznie tylko zmętnione. W zapachu przyjemne nuty kawowe, palone akcenty, trochę karmelu, toffi, jest coś z wanilii oraz lukrecji, subtelny klimat whisky, dębiny nie wyczuwam. W smaku słodkie z wyraźnym aromatem kawy, jest czekolada deserowa, toffi, karmel, posmak lukrecji chwilę utrzymuje się na podniebieniu, lekko palony finisz, goryczka adekwatna do stylu, słabsza kontra kwaskowa, solidna ilość ciała, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel od browaru Perun, etykieta świetnie wykonana graficznie(szacun), dobrze choć nie wyczerpująco opisana. Warka 01.12.2022. Faktycznie była to chyba irlandzka whisky, a bardziej powiedziałbym nawet słynna irish coffee, gdyż ewidentnie jest to ten klimat. Kawa, paloność, dużo toffi i karmelu. Spodziewałem się chyba czegoś idącego w stronę wytrawnej dębiny i klimatu whisky... Generalnie nie jest źle, ciekawy kawowy Robust, ale chyba nie najlepszy z całej serii... 7 ode mnie.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.