Perun Przepowiednia Ananas & Cytryna
Perun Przepowiednia Ananas & Cytryna
Perun Przepowiednia Ananas & Cytryna
% alk. 6.2
Blg 15.0
5903292264721addbarcode

Uwarzone przez Browar Perun.
Jasne piwo w nowofalowym stylu Milkshake IPA z dodatkiem soków z ananasów i cytryn. W smaku i aromacie feria egzotycznych owoców z wyraźną, cytrusowo-tropiklaną nutą chmielową, soczyste i przyjemne. Piwo gładkie i kremowe, delikatnie kwaskowe, ze znikomą goryczką i słodkawym posmakiem (od laktozy). Intensywne i dobrze pijalne.
Piwo pasteryzowane, niefiltrowane.
Skład: woda, słody jęczmienne, słód pszeniczny, płatki owsiane, płatki pszenne, laktoza, zagęszczony sok z ananasów, zagęszczony sok cytrynowy, chmiel, drożdże.
Dodał: Barcelonismo - 2020-02-29 08:44:35

oceny Oceny

Użytkownicy 4,67 / ilość: 6
Goście 0 / ilość: 0
średnia4,67 / ilość: 6

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Kindi
starstarstarstarstar

2021-05-16 15:05:28
Niestety piwo zepsute.... Warka do 31.05.2021. Wszędzie pływają farfocle, w smaku paskudna gorycz, ani śladu cytryny i ananasa....
oceny Oceny użytkownika:
2 ( smak: 2, zapach: 2, wygląd: 1 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2020-10-23 20:49:22
Piana biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca jako taki lacing na ściankach szkła. Barwa jaśniejsza miodowa, nie do końca klarowne i przejrzyste, nieznacznie zmętnione, na powierzchni unosi się dużo drobinek owocowych. W zapachu słodkie nuty cytrynowe, ananasowy klimat, czuć wpływ laktozy, mniej karmelu oraz żywicy, dużo owoców, cytrusów. W smaku słodkie, cytrusowe, z lekką kontrą kwaskową, finisz o posmaku ananasa, gładka faktura, mleczny akcent, sporo soczkowego ciała, goryczka iluzoryczna, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel od browaru Perun, etykieta naprawdę świetnie wykonana graficznie, w miarę dobrze, choć nie wyczerpująco opisana. Warka 04.02.2021. Czuć mocny wpływ soku z cytryny oraz ananasa, mało tutaj IPY. Jest kwaskowość, trochę słodyczy i niezbyt dużo goryczki. Generalnie jak najbardziej pijalne, aczkolwiek bez efektu wow, dodatek soku robi tutaj dużo, mogę zaproponować maksymalnie 7 z minusem.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 7 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.