Perun Piernikowe Ale
Perun Piernikowe Ale
Perun Piernikowe Ale
% alk. 6.0
Blg 15.0
5904978780061addbarcode

Ciemne piwo w stylu dunkel korzenny. Rozgrzewający trunek z aromatycznymi przyprawami. Do warzenia trafiły korzeń imbiru, goździki, cynamon i kardamon.
Dodał: Shinodin - 2023-01-30 15:32:41

oceny Oceny

Użytkownicy 5,33 / ilość: 3
Goście 0 / ilość: 0
średnia5,33 / ilość: 3

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2023-01-22 14:26:02
Piana nie do końca biała, z elementami beżu, drobnoziarnista, szybko dziurawiąca się i opadająca, nie pozostawiająca trwałego lacingu na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza brunatna, nie do końca klarowne i przejrzyste, zmętnione. W zapachu nuty przyprawowe goździki, cynamon, imbir, kardamon, miód gryczany, karmel, aromat piwnego grzańca, piernikowy. W smaku oczywiście słodkie, dużo karmelu, goździków, cynamonu, goryczka minimalna, słodowy finisz z akcentem miodu gryczanego oraz imbiru, jest efekt piernika, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel od browaru Perun, etykieta w czarnej kolorystyce, elegancko wykonana graficznie, dobrze choć nie wyczerpująco opisana. Warka 03.05.2024. Myślę, że zadatki na wersję grzaną są, ja degustowałem na zimno. Piernikowy wydźwięk, nie za slodkie, choć pod koniec lekki ulepek się pojawia. W swojej kategorii to takie 6 z dużym plusem.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 6 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.