Perun Odmieniec
Perun Odmieniec
Perun Odmieniec
% alk. 0.5
Blg 7.0
5903292264875addbarcode
ulubione: 1

Piwo bezalkoholowe w stylu Milkshake IPA z dodatkiem czerwonych porzeczek. Orzeźwiające, o pełnym smaku z dominującym akcentem porzeczek, doskonale współgrających z delikatną słodkością piwa. Odpowiednie na każdą okazję. Pijąc ten trunek można zadać sobie pytanie: Czy każdy odmieniec wie, że jest odmieńcem potajemnie podrzuconym przez mamunę?
Dodał: Shinodin - 2021-04-28 17:57:55

oceny Oceny

Użytkownicy 8 / ilość: 3
Goście 0 / ilość: 0
średnia8 / ilość: 3

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2021-04-27 21:19:14
Piana biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, skromnym wianuszkiem okalająca ścianki szkła, dość szybko dziurawiąca się. Barwa ciemniejsza piaskowa przechodząca w pomarańcz, nieklarowne i nieprzejrzyste, stosunkowo mocno zmętnione. W zapachu nuty czerwonej porzeczki, zbożowy oraz słodowy klimat, ale niestety też sporo brzeczki, więc czuć, że jest to piwo bezalkoholowe. W smaku ciekawie kwaskowe, owoc czerwonej porzeczki zdecydowanie na pierwszym planie, nic z deklarowanego stylu tutaj nie wyczuwam, jest słodowy klimat, ale żeby poszło w żywicę, karmel, ciasteczka czy cytrusy to zdecydowanie nie, subtelna goryczka, całkiem fajna ilość ciała jak na bezalko, wysycenie na średnim poziomie. Kapsel od browaru Perun, etykieta naprawdę świetnie wykonana graficznie, ten browar ma od tego świetnych specjalistów, dobrze, choć nie wyczerpująco opisana. Warka 30.09.2022. Nie wiem skąd pomysł żeby nazwać to piwo stylem Milkshake IPA, ani nie ma nic z IPY, ani z Milkshake... Po prostu niezłe bezalkoholowe piwo z kwaskowością czerwonej porzeczki. Brzeczka nie przeszkadza tak bardzo, efekt orzeźwienia co najmniej zadowalający. Mogę dać nawet 7 z minusem, ale ze stylem Milkshake IPA nie mamy tutaj do czynienia.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 7 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2021-04-27 21:18:29
Od razu zgłoszę, że piwo bez zdjęcia gdyż jest problem z wersją mobilną. Nie działają kody liczbowe do autoryzacji. Wersja komputerowa bez zarzutu
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 7 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.