Perun Cud Miód Cytryna
Perun Cud Miód Cytryna
Perun Cud Miód Cytryna
% alk. 6.0
Blg 15.0
5903292264752addbarcode

Uwarzone przez Browar Perun.
Piwo w stylu Old Ale z miodem i cytryną. Ciemnobursztynowe, pełne. W smaku słodowe z korzennymi nutami. Na pierwszy plan wysuwa się jednak smak i aromat miodu. Słodki smak piwa lekko kontrastuje z dodatkiem cytryny, wzbogacając piwo o cytrusowe aromaty.
Piwo pasteryzowane, niefiltrowane.
Dodał: Barcelonismo - 2020-07-15 14:24:37

oceny Oceny

Użytkownicy 6,6 / ilość: 5
Goście 0 / ilość: 0
średnia6,6 / ilość: 5

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar
2020-09-08 20:50:32
Piana bardziej beżowa niż biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca szczątkową formę lacingu na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza brunatna, nie do końca klarowne i przejrzyste, stosunkowo mocno zmętnione. W zapachu nuty korzenne, karmelowe klimaty, muśnięcie cytryny, miodowy akcent, dość deserowy profil. W smaku słodkie, karmelowe z wyraźną korzenną nutą, jest cytryna, jest miód, goryczka iluzoryczna, słaba kontra kwaskowa, średnia ilość ciała ciała, wysycenie na raczej niskim poziomie. Kapsel od browaru Perun, etykieta klimatycznie wykonana graficznie, w miarę dobrze, choć nie wyczerpująco opisana. Warka 19.06.2021. Deserowe piwo, jest miód jest cytryna, ale cudu to tutaj nie ma. Słodkie, karmelowe, bez efektu orzeźwienia. Szału nie ma, mogę zaproponować maksymalnie 6 z minusem.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 6 )
awatar
StefekPijakos
starstarstarstarstar
2020-08-18 21:24:22
Piwo browaru Perun w tematycznie żółtej etykiecie. Faktycznie czuć miód podbity cytryną. W tle słody i przyprawy. Z wiadomego powodu goryczka minimalna. Ciekawe orzeźwiające połączenie na chłodniejszą obecnie porę letnią.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 7 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.