Perun Chata Bogata
Perun Chata Bogata
Perun Chata Bogata
% alk. 5.4
Blg 13.0
5903292264592addbarcode
ulubione: 1

Piwo w stylu Bohemian Pilsner uwarzone przez browar Kraftowy PERUN z Budziszyna
Dodał: Ark00 - 2019-02-16 15:35:13

oceny Oceny

Użytkownicy 6,5 / ilość: 10
Goście 8,25 / ilość: 4
średnia 7/10 / ilość: 14

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2019-04-21 15:44:27
Piana biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca jako taki lacing na ściankach szkła. Barwa jaśniejsza słomkowa, w miarę klarowne i przejrzyste, nieznacznie tylko zmętnione. W zapachu nuty kwiatowe, ziołowe aromaty, akcent drożdżowy, trochę mokrej szmaty oraz chleba, podbudowa słodowa. W smaku mokra szmata bardziej wyczuwalna, zbożowe klimaty, szlachetna ziołowa goryczka, niezła kontra kwaskowa, kwiaty i owoce, przyjemna ziemistość i łodygowość, wysycenie na średnim poziomie. Kapsel od browaru Perun, etykieta w białej kolorystyce, ciekawie wykonana graficznie, w miarę dobrze opisana. Warka 20.02.2020. Bardzo udany i smaczny przedstawiciel stylu Bohemian Pilsner, jest tutaj wszystko co być powinno. Nie ma fajerwerków, jest natomiast solidność. Jeżeli miałbym się do czegokolwiek się doczepić, to życzyłbym sobie ciut większą goryczkę, dla poprawy efektu orzeźwienia. Ode mnie zasłużone 7 z dużym plusem.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 7 )
awatar
oranjefan
starstarstarstarstar

2019-03-08 15:12:34
Bardzo intensywny, chlebowy, słodowy aromat, z wyczuwalnymi ziołowymi ziemistymi nutami chmielu. Piwo pachnie bardzo aromatycznie, intensywnie, a jak na styl wzorcowo.

Jasne, złote, klarowne, ze średnioobfitą, białą pianą zbudwaną z bąbelków o małych i średnich oczkach. Opada w średnim tempie, z każdym łykiem leciutko oblepia szkło.

Chlebowe, słodowe, jasne pełne o wyczuwalnym i przyjemnym nasyceniu CO2 i musowaniu na języku. W smaku również wyraziste - chlebowe, ziołowe, z wyraźną goryczką. Krótką, bardzo szlachetną.

Niesamowicie smaczny pils w czeskim stylu. Typowe, wzorcowe \"jasne pełne\". Bardzo wyraziste w aromacie jak i smaku. W aromacie jak i smaku dużo nut jasnego słodu, chlebowych a także ziemisto ziołowych od chmielu. Słodkawe, pełne ze średnio intensywną, ziemisto ziołową goryczką. Krótką - co warto nadmienić. Bardzo fajny, rasowy pils.
oceny Oceny użytkownika:
10 ( smak: 10, zapach: 10, wygląd: 10 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010