Perun Behemoth Sol Invictus
Perun Behemoth Sol Invictus
Perun Behemoth Sol Invictus
% alk. 6.1
Blg 15.0
5903292264448addbarcode
ulubione: 3

Piwo w stylu Koźlak uwarzone przez Browar Perun z Budziszyna z okazji koncertów grupy Behemoth w dniach 14 i 15 Grudnia w klubie Progresja w Warszawie. Edycja piwa limitowana.
Dodał: ark00 - 2017-12-04 14:01:29

oceny Oceny

Użytkownicy 6,83 / ilość: 23
Goście 7,56 / ilość: 9
średnia7,03 / ilość: 32

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar
2021-02-05 21:43:36
Piana beżowa, gruboziarnista, słabej jakości, dziurawiąca się szybko po przelaniu piwa z butelki do szkła i nie pozostająca pod zupełnie żadną postacią. Barwa ciemniejsza brunatna, nieklarowne i nieprzejrzyste, stosunkowo mocno zmętnione. W zapachu bardzo stylowo, karmel, suszone owoce, pumpernikiel, skórka chlebowa, nie zgodzę się z twierdzeniem, że piwo ma słaby aromat. W smaku słodkie, karmelowe, suszone owoce zdecydowanie na topie, goryczka iluzoryczna, adekwatna do stylu, słabsza kontra kwaskowa, chlebek w płynie, ilość ciała zadowalająca wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel od browaru Perun, etykieta w ciemnej kolorystyce, świetnie wykonana graficznie, dobrze, choć nie wyczerpująco opisana. Warka 31.03.2021. Jest to po prostu bardzo dobry koźlak w wykonaniu polskiego browaru. Nie wodnisty, a treściwy, aromatyczny, mega stylowy. Jestem zadowolony i ukontentowany, mocna 7 z dużym plusem z mojej strony.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 7 )
awatar
StefekPijakos
starstarstarstarstar
2019-10-07 22:50:03
Dobre piwo w stylu Dunles Bock (tak czuć pumpernikiel). Warka do 02.01.2021. Taki słodki jesienny koźlak. W zapachu też nuty owocowe, z domieszką chmielu i razowego chleba. Pod koniec lekka goryczka i wytrawność. Kolor piwa brązowy. Zawartość w stylowej etykiecie browaru Perun. Piana intensywna szybko opada do ładnej warstwy. Bardzo dobry koźlak jak dla mnie.
oceny Oceny użytkownika:
9 ( smak: 9, zapach: 8, wygląd: 8 )
awatar
oranjefan
starstarstarstarstar
2018-04-06 22:48:07
W aromacie przyjemna słodycz w typie cukru trzcinowego, przypalonego karmelu. Wyczuwalna też nuta zbożowa oraz ciemnego pieczywa. W tle suszone figi i daktyle.

Piwo o brązowej barwie, i obfitej jasnobeżowej pianie. Opada szybko, do minimalnej warstewki.

W smaku mnóstwo przypieczonej skórki od pieczywa. Poza tym rodzynki, suszone owoce, znów przypieczony karmel a nawet lekka nuta kawy a co za tym idzie - delikatna kwaskowatość i wytrawny finish. Pół-wytrawne w kierunku pół słodkim. Przyjemna, zaznaczona goryczka.

Świetne piwo i przede wszystkim bardzo stylowy koźlak. Kolejne udane piwo z browaru Perun, w niecodziennym stylu, ale wykonane z należytą jakością i z poszanowaniem dla klasyki browarnictwa. Super koźlak.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 9, zapach: 8, wygląd: 8 )
awatar
prisoner
starstarstarstarstar
2018-03-25 22:11:51
W aromacie dużo nut pieczonego chlebka, minimalnie kawa. W smaku wytrawne, goryczka wyczuwalna z akcentami skórki od chlebka. Dobre, ale jednak nieco słodyczy brakuje
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 8, wygląd: 7 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.