Perun & Behemoth Fenix
Perun & Behemoth Fenix
Perun & Behemoth Fenix
% alk. 5.2
Blg 12.0
5903292264356addbarcode
ulubione: 2

Piwo Fenix uwarzone przed Browar Perun - jest to piąte piwo z serii Behemoth.

Gdy popiół zakrywa niebo, to Fenix otwiera oczy. On nie jest dobry ani zły. On jest czystym ogniem!
Dodał: Barcelonismo - 2017-01-27 22:32:56

oceny Oceny

Użytkownicy 6,87 / ilość: 23
Goście 8,13 / ilość: 8
średnia7,19 / ilość: 31

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2018-10-08 15:15:17
Piana biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, dość szybko dziurawiąca się i opadająca, skromnym wianuszkiem okalająca ścianki szkła, pozostawiająca jako taki lacing na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza miodowa, nie do końca klarowne i przejrzyste, stosunkowo mocno zmętnione. W zapachu mega zbożowe, żytnie oraz pszeniczne aromaty, bananowe i drożdżowe akcenty, ponadto doza owoców i kwiatów. W smaku solidnie goryczkowe, goryczka zalegająca o profilu ziołowym, pojawiają się drzewne klimaty, dobra kontra słodowa, słabsza kwaskowa, zbożowość aktualna przy każdym łyku, pijalność idąca w stronę niskiej, wysycenie na średnim poziomie. Kapsel od browaru Perun, etykieta w białej kolorystyce, świetnie wykonana graficznie ze złotymi wstawkami, w miarę dobrze i wyczerpująco opisana. Warka 03.12.2018. Nietypowy lager, poprzez dodatek wielu rodzajów słodów, wybija się ponad styl i oferuje ciekawsze doznania smakowe. Przez wysoką goryczkę nie jest lekkie w odbiorze. Treściwe i aromatyczne, na pewno nie jest nudno, choć spodziewałem się czegoś lżejszego. Mocno zbożowy wyrób, chyba trochę przekombinowany i dlatego dam \"jedynie\" 6 z plusem, a chciałbym więcej.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 6 )
awatar
BRYNIU
starstarstarstarstar

2018-05-21 16:00:54
Ładna, drobno-pęcherzykowa czapa piany. Lacing pięknie zdobi ścianki szkła tworząc ładne falbanki. Barwa słomkowa lub jasnego złota - na pół zmętniona. W aromacie jak producent podaje: nuty owocowo-bananowe (w tym głównie po zamieszaniu trunku w szkle wydobywa się nuta świeżego, zielonego jeszcze nie dojrzałego banana, kiwi, mango...) Akcenty zbożowe również zaznaczone. W smaku również zbożowo-owocowe z dobrym dopełnieniem w postaci goryczki średnio zalegającej na finiszu.
Wysycenie: średnie
Warka do: 16.07.2018r
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
awatar
Rob_Rock
starstarstarstarstar

2017-12-09 12:03:32
Miłe zaskoczenie, oraz niebanalna etykieta :)
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
awatar
Bob
starstarstarstarstar

2017-08-14 12:21:38
-7/10
Całkiem ciekawy lager, ale spodziewałem się zupełnie czegoś innego. Piwo jest mętne, mocno goryczkowe (ale za to ciekawie nachmielowne, bo tam Ameryki chyba nie ma, ale mogę się mylić), lekko bananowe i wyczuwalnie (szczególnie pod koniec) chlebowe. Zapach jak IPL, ciekawe jest to, że pachnie mocniej \"owocowo\" niż nie jedno IPA. Oczekiwałem piwa ciemniejszego i bardziej biszkoptowego, dostałem brata bliźniaka APY. Nie mniej, ciekawe piwo.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.