PASJAnS Pilsner Króla Kier
PASJAnS Pilsner Króla Kier
PASJAnS Pilsner Króla Kier
% alk. 5.0
Blg 12.0
5906395073221addbarcode

Naszym założeniem do stworzenia pilsa było, aby był lekki, świeży, pachnący ziołami. Zrobiliśmy to! Kompozycja chmieli, słodów oraz autorski sposób chmielenia dał zamierzony efekt. Uwarzono dla browaru kontaktowego PASJAnS w browarze Niechanowo. Chmiele: Marynka, Hallertauer Mittelfruh.
Dodał: Shinodin - 2019-01-03 07:37:20

oceny Oceny

Użytkownicy 6,88 / ilość: 8
Goście 8 / ilość: 7
średnia7,4 / ilość: 15

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
nietzsche
starstarstarstarstar

2019-11-27 00:17:57
WYgląd: barwa słomkowa, opalizujące, ładna piana i lacing
Zapach: przez chwilę myślałem, że jakiś amerykański chmiel, bo zajechało cytrusem, a nawet skórką pomarańczową, ale to pewnie Hallertauer, jast nuta siankowa, szmaciana, korzenna i jakichś swojskich jagodowców, tyle że słaba i w totalnej pustce
Smak: gladkie, lekko puszyste, nie pasuje ani do profilu niemieckiego, ani do czeskiego, okrutnie wodniste, na Niemiaszka brakuje mu ułożenia, ostrości, wysokiego wysycenia, smuklości, no i to nachmielenie takie dziwne. Czuć goryczkę i to tyle wrażeń. Średniak.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 4, zapach: 5, wygląd: 7 )
awatar
Gość
awatar
Gość

2019-02-23 19:45:18
Jak na pilsnera to za mała goryczka,ale owe niezbyt nachalne masło sprawia,że wyszedł bardzo dobry lager w czeslim stylu. Polecam w szczególności wszystkim maniakom czeskiego piwa. 9/10!
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2019-01-12 21:20:27
Piana biała drobno i gruboziarnista, mizernej jakości, wysoka na około pół centymetra, dość szybko dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca szczątkową formę lacingu na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza słomkowa, ładnie przejrzyste i klarowne, nieznacznie tylko zmętnione. W zapachu nuty drzewne, drożdżowe aromaty, lekka zbożowość i nietypowy maślany aromat pochodzący chyba od dodatku płatków ryżowych, podbudowa słodowa. W smaku dość wodniste, drzewność i drożdżowość dominują na podniebieniu, maślany posmak na drugim planie, goryczka lekko zalegająca o profilu ziołowym, nienajgorsza kontra kwaskowa, kwiatowe klimaty w tle, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel niestety zwykły czarny, etykieta w zielonej kolorystyce, całkiem logicznie wykonana graficznie, w miarę dobrze opisana. Warka 21.06.2019. Całkiem orzeźwiający pils, choć według mnie niepotrzebny dodatek płatków ryżowych sprawia, że maślany posmak mu towarzyszący nieco obniża pijalność. Szału nie ma, ale tragedii też nie, po Aipie z tej serii chyba najlepsze piwo, ode mnie tym razem 6.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 6 )
awatar
Holsten_SA
starstarstarstarstar

2019-01-11 20:19:54
Dobry, goryczkowy pils. Gdyby nie delikatny posmak masła byłoby bardzo dobrze.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.