Partyzone Cytrynowe
Partyzone Cytrynowe
Partyzone Cytrynowe
% alk. 4.5
brak koduaddbarcode
cena: 2,79 zł

Pasteryzowane piwo o smaku cytrynowym. Warzone w Republice Czeskiej na zlecenie browaru Fuhrmann - Połczyn Zdrój, dla firmy SCA PR Polska z Poznania. Dostępne w sieci marketów Intermarche za około 2,5 zł za butelkę. Zawiera cukier oraz substancje słodzące, jest źródłem fenyloalaniny.

Skład piwa: woda, słód jęczmienny, chmiel, cukier, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), aromat, substancje słodzące (aspartam, acesulfam K).
Posiada jasno-złotą, klarowną barwę. Piana biała, drobna, z nielicznymi grubymi pęcherzami na środku. Po nalaniu wysokość około centymetra, błyskawicznie się dziurawi, lekko zdobi szkło. Zapach wyraźny, tylko i wyłącznie lekko słodka cytryna. Podobnie sytuacja wygląda w smaku, oprócz słodkiego, intensywnego smaku cytryny praktycznie inne akcenty nie do wyłapania. Chwilami piwo sprawia wrażenie lekko mdłego, z powodu zbyt intensywnego słodkiego smaku. Wysycenie dość niskie.
Dodał: Stacher93 - 2014-07-03 09:22:07

oceny Oceny

Użytkownicy 5,2 / ilość: 5
Goście 5 / ilość: 2
średnia 5,14/10 / ilość: 7

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
mattrocker
starstarstarstarstar

2015-01-25 21:14:32
Nie przepadam za smakowymi piwami ale wszystkiego trzeba spróbowac. Jest to najgorsze dotąd piwo z typu słodkich. Czuć w niej chemiczny smak cytryny. Odradzam.
oceny Oceny użytkownika:
4 ( smak: 4, zapach: 4, wygląd: 4 )
awatar
Gulek
starstarstarstarstar

2014-07-16 18:22:57
Bardzo lubię piwa smakowe, więc nie mogłem sobie odmówić zakupu tego. Dodam, że akurat za smakiem cytrynowym nie przepadam, a to całkiem dało się wypić. Dla mnie jest to Starovar, tylko w innym wariancie smakowym, bo Starovar nie posiada smaku cytrynowego a przynajmniej ten Starovar robiony teraz w Polsce.. Piwo jest całkiem ok, na pewno jedno z lepszych cytrynowych jakie piłem.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
awatar
krzysiek.w17
starstarstarstarstar

2014-07-15 09:14:08
Posłodzone, ze sztucznym cytrynowym posmakiem. Oczywiście jest lekko kwaskowe więc odpowiednio ziemne i szybko wypite może zaspokoić pragnienie. W żadnym innym przypadku nie polecam.
awatar
Stacher93
moderatorstarstarstarstarstar

2014-07-03 19:50:26
Wydaje mi się, że te piwa dostępne są tylko w Intermarche, ale mogę się mylić.Patrząc przez pryzmat ceny, 2,5 zł za butelkę, to nie jest wcale tak tanio.Stosunek ceny do jakości nie jest dobry.Piwo bardzo słodkie, chwilami mdłe.Czuć ten nienaturalny koncentrat cytrynowy, która odbiera przyjemność z picia.Nadaje się chyba tylko do solidnego zmrożenia i wypicia w upał.
oceny Oceny użytkownika:
4 ( smak: 4, zapach: 4, wygląd: 4 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010