Otmęckie Porter
Otmęckie Porter
Otmęckie Porter
% alk. 6.1
Blg 16.0
5905669983181addbarcode

W roku 1931 pewien szewc-wizjoner i przedsiębiorca - Tomasz Bata , tworząc swoje imperium obuwnicze , znane na wielu kontynentach , postanowił je rozbudować o kolejne miejsce na mapie. Wydarzenie to odmieniło losy Otmętu i nadało miejscowości zupełnie nowy charakter. Od tamtej pory Otmęt i obuwie to nierozłączne elementy, na których zbudowano m. in. sukcesy sportowe , takie jak mistrzostwo Polski w piłce ręcznej. A co najważniejsze narodziła się miłość i przywiązanie mieszkańców Otmętu do ich pochodzenia oraz poczucie dumy z tego tytułu. Lata świetności zdają się być za nami , lecz wychowani w duchu tradycji i sukcesów naszych przodków postanowiliśmy być również częścią tej historii i dać coś od siebie , coś co każdy z nas kocha. Tak jak kiedyś nasze buty cieszyły niejednego człowieka , niech dziś sprawia Wam przyjemność każdy łyk Otmęckiego piwa. Razem tworzymy nowy rozdział naszego życia i historii Otmętu. Piwo ciemne , niefiltrowane , niepasteryzowane. Skład : woda , słód jęczmienny , chmiel , drożdże. Ekstrakt 4 na 5 w skali graficznej , goryczka 2,5 na 5 , alkohol 6,1 %. w skali graficznej 4 na 5. Najlepsze w temperaturze 12-14 stopni Celsiusza.
Warzone przez Browar Sancti Lucas
Dodał: jacelinho - 2019-01-15 08:20:36

oceny Oceny

Użytkownicy 7 / ilość: 1
Goście 8 / ilość: 1
średnia7,5 / ilość: 2

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Jacelinho
moderatorstarstarstarstarstar

2019-01-20 22:25:26
Barwa czarna , nieprzejrzysta. Piana niska , beżowa i szybko znikła nie zostawiając lacingu. W aromacie zdecydowanie czuć czekoladę. Przyjemny aromat , skojarzenia z angielskimi porterami. W smaku piwo gładkie , niska goryczka , czekolada na pierwszym planie.Jest słodkie ale nie za bardzo na szczęście. Niskie nasycenie choć mogło by być jeszcze niższe , w porterze tym mniej tym lepiej. Spodziewałem się że ten porter taki będzie i jak za 5 zł jestem zadowolony z tego piwa. Pite na świeżo , warka nr 1 z datą do 10.04.2019 , idealne na wczorajszą przystawkę w święto Portera :)
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 6 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.