Oranjeboom Premium Lager
Oranjeboom Premium Lager
Oranjeboom Premium Lager
% alk. 5.0
brak koduaddbarcode

Holenderskie, jasne piwo typu pilzneńskiego. Posiada jasną, złocistą barwę i stosunkowo długo utrzymującą się piankę. Piwo cechuje także wysokie wysycenie, mocno-chmielowy zapach oraz zrównoważona goryczka.
Dodał: krzysiek.w17 - 2013-05-25 16:44:00

oceny Oceny

Użytkownicy 6 / ilość: 6
Goście 6,18 / ilość: 11
średnia6,12 / ilość: 17

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Gość
awatar
Gość

2015-06-01 10:40:26
uważam, że fajny lager... pianka trochę krótko się utrzymuje, w zapachu brak nie przyjemnych nut, w smaku przyjemne, brak metalicznych zanieczyszczeń, lekka goryczka...ogólnie w tej półce cena/jakość pamiętając, że to koncerniak oceniam to piwko na +
awatar
Piwosz_87
starstarstarstar

2014-11-02 21:13:57
Piwo przypomina mi trochę francuskiego Kronenberga, typowy koncernowy zachodnioeuropejski lager. Piana raczej szybko opadająca, pozostawiająca jednak lekki ślad na szkle. Zapach przyjemny, delikatny. Smak za to trochę nijaki i wodnisty. Jak na piwo importowane raczej przeciętne. Jest jeszcze wersja mocna o zawartości 8.5% alk. strasznie zalatująca alkoholem.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 5 )
awatar
Stacher93
moderatorstarstarstarstarstar

2014-02-03 14:19:36
Zwyczajne piwo o złotym kolorze, średniej pianie, która dość szybko opada.W zapachu i smaku dominuje słodowość z lekką goryczką.Piłem wersję puszkową, oczywiście przelewając do szklanki.Nie jestem pewien czy to dobrze wyłapałem ale piwo miało w zapachu też nutę znaną mi z tanich piw budżetowych-marketowych.W smaku na finiszu również była wyczuwalna ta ostrość i taka cierpkość.Nie jestem w stanie powiedzieć czy to rzeczywiście wada piwa czy może reakcja z moim chorym gardłem, na które stosuje różne specyfiki.5/10 za stosunek ceny do jakości i nijakość.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 5 )
awatar
Gość
awatar
Gość

2013-07-28 21:14:38
Kupiłem je w markecie E.Leclerc w Warszawie za 3,89zł w puszce 0,5l. Jakość piwa jest dobra ale smak jest nijaki. Całkowicie zgadzam sie z opinia na temat tego piwa, która przedstawił Internauta o nick'u krzysiek.w17. Krótko mówiąc, piwo nie jest warte ceny, którą zapłaciłem!
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.